---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Uncle 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Uncle 2021 (Kore)

  Uncle 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Joon Hyeok, hayatı dibe vurmuş popüler olmayan bir müzisyendir. Oğlu karşısına çıktığında ablası Joon Hee ile olan ilişkisini çoktan kesmişti. Annesi üvey babasından boşandıktan sonra yeğeni Obsesif-kompulsif bozukluk geliştirdi. Joon Hyeok yeğenini yanına alır ve ona bakar. Joon Hee, 12 yıllık evliliğin ardından fiziksel olarak tacize uğrayan kocasından boşandı. Ucuz bir daireye taşındı ve şimdi oğlunun velayetini eski kocasına ve annesine kaybetmekle karşı karşıya. Hye Ryeong, Anneler Komitesi'nin çok saygı duyulan Başkanı olduğu pahalı bir apartman kompleksi olan The Royal State'de kiracıdır. Komite üyesi Yoo Ra, Hye Ryeong'a çok hayran. Yoo Ra, dul babası Kyeong Il tarafından tatlı ve sıcak bir kişiliğe sahip bir adam tarafından büyütüldü.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   3.146

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.