---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Unrequited Love 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Unrequited Love 2021 (Çin)

  Unrequited Love 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 38 Bölüm

  Çocukluk oyun arkadaşları olarak Luo Zhi ve Sheng Huai Nan neredeyse birbirinden ayrılamazdı. Büyürken aynı okullara gittiler ve aynı etkinliklere katıldılar, ancak zaman geçtikçe arkadaşlıkları yavaş yavaş azaldı. Luo Zhi, lise boyunca her şeyden çok çalışmalarına odaklandı ve Huai Nan, uzak bir tanıdıktan başka bir şey olmadı. Yine de gizlice kalbi, yıllar önce onu güldüren çocuğu hâlâ özlüyordu. Şimdi üniversitede, Luo Zhi ve Huai Nan'ın aynı okula gitmesi tesadüf eseri. Artık birbirlerinin hayatlarının bir parçası olmasa da Luo Zhi, uzun zamandır kayıp olan arkadaşını unutmuş gibi görünmüyordu. Huai Nan'a yakaladığı her bakış, kalp atışını hızlandırır, ancak hayatları bu kadar farklı yönlere doğru ilerlerken, aralarındaki bağ neredeyse tamamen ortadan kalkmış gibi görünüyor. On beş yıldır sevdiği bir çocuğu tutturan Lou Zhi, kaderine teslim olur ve Huai Nan'a olan hislerinin sonsuza kadar karşılıksız kalacağını kabul eder. Ancak Destiny'nin başka planları var gibi görünüyor. Kızıl Kanyon Vadisi'nde bir gezinti sırasında kendilerini beklenmedik bir şekilde bir araya getirilmiş bulan Luo Zhi ve Huai Nan’ın eski dostluğu yeniden canlanır ve kısa süre sonra aşk kıvılcımları uçmaya başlar. Ancak başkalarının karışması işleri karmaşık hale getirir ve bir dizi yanlış anlaşılma her şeyi mahvetmekle tehdit eder. Bu yeniden bir araya gelen arkadaşlar, önlerindeki zorlukların üstesinden gelebilir mi, yoksa yeni buldukları aşkları çiçek açma şansı bile kalmadan kaybolacak mı?
  8.9
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    5.0   5.716

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yoonbomi 25 Ocak 2021 06:51:13

  Rica etsem love script dizisinide çevirebilir misiniz

 2. avatar
    3 Şubat 2021 20:03:55

  Yeni bölümler ne zaman acaba ?☺️

 3. avatar
    Papatyakiz 16 Şubat 2021 16:55:00

  29. Bölüm ne zaman gelecek

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.