---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- User Not Found 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. User Not Found 2021 (Kore)

  User Not Found 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 23 Bölüm

  Aynı ismi paylaşan iki kız lise öğrencisi hakkında romantik bir drama. İkisi de aynı anda yeni bir okula transfer olduklarında, bu fırsatı hayatlarını değiştirmek için kullanmayı umarak kimliklerini değiştirmek için gizli bir sözleşme yaparlar. Shin Yi Joon, lisesindeki en popüler öğrencidir. Dışarıdan sert ve mesafeli görünse de, Shin Yi Joon aslında içeride çok yumuşak bir adamdır ve diğer öğrencilerle kavga etmek şöyle dursun, diğer insanlara hayır demekte bile zorlanıyor.
  8.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   4.509

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.