---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Waking Love Up - Asya Dizileri
 1. Waking Love Up

  Waking Love Up

  40 Bölüm

  “Waking Love Up”, Shen Yi'nin yönettiği, 2011'deki bir Çin dramasıdır ve popüler bir 2005 Tayvanlı drama “Kurbağanın İçine Giren Prens” in yeniden yapımıdır. Nişanlandığınız gün hafızanızı kaybederseniz ne olur? Xiang Tian Qi (Roy Chiu), otel halkı ve otel halkı olan Mu Zhi Qing (Qi Wei) ile nişanlanmak üzere olan HaoLi Otel Grubu'nun CEO'su. Ancak nişanlandıkları gün, şirket içindeki bir rakip kasıtlı olarak Tian Qi'den kurtulmak için bir kazaya neden olur.Kazadan kurtulur, ancak hafızasını kaybeder, Ne zaman ki, hayal kırıklığına uğramış bir köylü kız Liu Xiao Bei (Tiffany Tang) Büyük şehirde daha iyi bir yaşam, Tian Qi'yi bulur, ailesiyle birlikte yaşamak için onu eve götürür ve Xiao Yu ismini almaya başlar. Tian Qi'nin ortadan kaybolmasından sonra, Zhi Qing, Ji Ru Feng (Xu Zheng Xi tarafından rahatlatıldı) Her zaman hoşuna giden ünlü otel sözcüsü Tian Qi, Zhi Qing'in sulu boyasına çizilmiş olduğundan, hafızasını geri kazanıp önceki hayatına geri dönebilecek mi?
  9.6
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      4.547

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 爱情睡醒了
  •  İlk Yayın Tarihi: 13.09.2011
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: Anhui Television
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.