---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- When A Snail Falls In Love - Asya Dizileri
 1. When A Snail Falls In Love

  When A Snail Falls In Love

  İMDb : 7.4 21 Bölüm

  Suçluları yakalamak aşktan daha mı kolaydır? Ji Bai (Wang Kai) vahşi suçlar biriminin başındaki yıldız bir polistir. Stajyer suçlu profilcisi Xu Xu (Wang Zi Wen) ile tuhaf ama etkili bir ekip olurlar. Öyle ki vaka çözmede rekor kırarlar. Ji Bai, Xu Xu'ya âşık olurken Xu Xu duygularını göstermekte yavaş kalır. Tam da Xu Xu adım atacakken "Melek Katili" ortaya çıkar? Bu durum onları ve davayı nasıl etkileyecek?
  8.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      7.4   5.607

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: 如果蜗牛有爱情
  •  İlk Yayın Tarihi: 24.10.2016
  •  Bölüm Süresi: 35 Dakika
  •  Kanal: Dragon TV,Tencent Video
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.