---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Who Is the Murderer 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Who Is the Murderer 2021 (Çin)

  Who Is the Murderer 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  2001 yılının soğuk kışında, Haizhou Şehrindeki bir matbaa fabrikasının bağlı hastanesinde bir cinayet vakası meydana geldi. Çaylak polis memuru Leng Xiao Bing ve kıdemli bir rapor aldıktan sonra olay yerine koştu, ancak yanlışlıkla Haizhou Şehrindeki seri cinayetin katiliyle karşılaştı. Leng Xiao Bing çekingendi ve ateş etmekten korkuyordu. Katil olay yerinden kaçtı ve kıdemlisi Li Lan'ı öldürdü. Olay yerindeki başka bir tanık, yatağın altında saklanan bir kurban, yetim Xia Mu. Polis kuvvetinde kalmak için Leng Xiao Bing, ateş etmeye cesaret edemediğini gizledi, Xia Mu da onu ifşa etmedi. Şimdiye kadar, katil saklanıyordu ve Haizhou davası hala derdest. On altı yıl sonra Xia Mu, staj yapmak için orduya geldi. Leng Xiao Bing'in ateş etmeye cesaret edemediği gerçeğiyle tehdit ederek, onu davayı kendisiyle birlikte araştırmaya zorladı. İkisi, şüphelerini psikolog Shen Yu'nun babasına yönelttiği gibi, Shen Yu da bir taklit suçu yaratmak için bir plan başlattı. Sonra on altı yıldan fazla bir süredir ölü olan bir ceset, üçünün ruhların karanlık gecesine düşmesine neden oldu. Üçü sonunda gerçek katili tuzağa düşürmek için güçlerini birleştirdi.
  7.8
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   3.601

Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    fatma 6 Aralık 2021 17:30:41

  Aziz bey birght as the moon çin dizisini cevirirmisiniz lütfen şimdi 40 bölümün finali oldu ☺️

  • avatar
     admin 6 Aralık 2021 17:46:47

   20 bölüm altyazısı var. Eklerim ama devamı gelmezse yarım kalır.

   • avatar
      fatma 6 Aralık 2021 18:27:22

    Yarimi sonra gelirse acelesi yok şimdilik 20 bölümü yuklermisiniz iki haftada zor biter izlemek

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.