---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Why R U? 2020 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Why R U? 2020 (Tayland)

  Why R U? 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 15 Bölüm

  Eğitmenin yaşının ötesinde 'akıllı' olduğu ve rasyonel davrandığı söylenirken, Fighter duygusal türdür. Birbirlerine biraz husumet etmeye başladılar ama hemen ardından yakın bir ilişki geliştirdiler. Saifah popüler bir müzisyendir ve genellikle yaramazlık yapar, bilim kurgu yazarı Zon ise utangaç ama inatçıdır. Ablası Zol ile yaptığı bir bahis nedeniyle bilimkurgu hikayeleri yazmaya başlar. Ancak düzgün çalışmadığı için ailesi tarafından azarlandıktan sonra yazısı kısa kesilir. Daha sonra arkadaşları ona kız kardeşinden fikir çalmasını söylediğinde, kurgularında düşmanının Saifah ile birlikte kendi adının kullanıldığını görür.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.505

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ah 26 Haziran 2021 11:51:30

  ooo bunu da çevirdiniz. O ki başaldınız bu işe Güncel bir dizi var çevirisi pek yok. Nitiman the series adı galiba. Bulursanız onu da çevirseniz güzel olurdu. Teşekkür edriz.

 2. avatar
    ah 26 Haziran 2021 11:56:56

  yukarıda böülüm sırlamalarında yanlışlık olmu.Bi kontrol edr miainiz? 11-13-12-14 diye

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.