---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Win The Future 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Win The Future 2021 (Çin)

  Win The Future 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

  Çin pazarında aslan payını talep etmeye hazır çok uluslu büyük bir şirket olan Jieke'de bölgesel satış direktörü olarak ezici bir başarı ile tanışan Zhou Rui, iş zekasının kendisine büyük bir terfi sağladığını öğrendiğinde çok heyecanlandı. Şirketin Pekin'deki genel merkezine transfer olan Zhou Rui, kendisini bekleyen sonsuz fırsatlar karşısında gözlerini kamaştırıyor. Ancak bu ışıltılı yeni hayatının bir bedeli olduğunu anlaması uzun sürmez. Kişisel olarak eğittiği satış ekibinden yoksun kalan Zhou Rui'nin yanında yalnızca en güvenilir yardımcısı Fang Wei vardır. Daha da kötüsü, Zhou Rui'ye son zamanlarda aynı derecede imkansız bir son teslim tarihi olan imkansız bir görev verildi. Patronunun baskısıyla Zhou Rui'nin tek hayatta kalma umudu, ülkenin en prestijli bankalarından biriyle büyük bir anlaşma yapmaktır. Her şeye rağmen çalışan Zhou Rui, bankaya kazançlı bir teklifle gelir, ancak en büyük rakipleri Huikang'ın bir yıldan fazla bir süredir bankayla bir anlaşma üzerinde çalıştığını keşfeder. Zhou Rui, sakatlığına bir de hakaret eklemek istercesine, rakibin acımasız ekibine liderlik etmenin ilk aşkı Luo Jia'dan başkası olmadığını çok geçmeden öğrenir. İmkansız ihtimallerle bunalmış ve Luo Jia'nın hayatına ani dönüşüyle ​​dikkati dağılmış olan Zhou Rui, eğer başarılı olacaksa, muhalefetin üzerine çıkmanın bir yolunu bulmalıdır. İmkansızı başarabilecek mi, yoksa hızlı şeritteki bu hayat çok mu fazla olacak?
  4.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   4.393

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.