---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- You Are So Sweet 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. You Are So Sweet 2020 (Çin)

  You Are So Sweet 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Kapılarını ilk kez Çin seslendirme endüstrisine açan ve bir çaylağı ve zehirli patronunu takip eden bir hikaye. Xia Xiaoning, senin ortalama kızın. Son derece güzel değil, yüksek eğitimli de değil. Şans eseri, gelecek vadeden bir seslendirme sanatçısı olan Xiaoning, Gu Chenyu'nun asistanı olarak işe girer. Gu Chenyu'nun kimsenin bilmediği bir sırrı vardır. Aslında seslendirme endüstrisinin en iyilerinden biri. Xia Xiaoning ve Gu Chenyu eşit hale getirilmediğinden, etkileşimleri şenanyalarla doludur. Xia Xiaoniang, işyerinde kendine bir yer edinmeye çalışırken, bir köpeği kovalamasına yardım ettikten sonra Xie Fei ile yolları kesişir. Kısa süre sonra, otoriter CEO Xie Fei de Xia Xiaoning'i takip etmeye başlar. Bu arada Xia Xiaoning ve Gu Chenyu, yakınlaşmak için farklılıklarını bir kenara koydu. Her ikisi de onun için sırılsıklam düşen iki çekici talip ile kimi seçecek?
  8.4
  ( Toplamda 26 oy verildi. )

    5.0   4.919

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ayfer 9 Kasım 2020 20:59:30

  teşekkürler

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.