---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Youth Entrepreneurship Manual 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Youth Entrepreneurship Manual 2021 (Çin)

  Youth Entrepreneurship Manual 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Luo Li Xia bir dahi ve üniversitede düz bir öğrenciydi. Yurtdışında okuduktan ve mezun olduktan sonra yurtdışında Japonya'da iş yapmaya başladı. Tam hayatının zirvesinde olduğunu ve girişimcilik başarısının dikkatleri çektiğini düşündüğü anda, ortağı tarafından kadrajlandı ve hayatının dibine düştü. Çin'e döndükten sonra Luo Li Xia, girişimci kalbini Zuo You ve Chu He ile yeniden canlandırdı. Birkaç küçük ortağın ve hükümetin yardımıyla sıfırdan zorluklar ve aksilikler yaşadı ve hızla teknoloji alanında yeni nesil girişimci liderlere dönüştü.
  9.2
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   4.042

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Mk 27 Nisan 2021 19:27:58

  Azîz bey yeni dizi için teşekkürler. Birde aziz bey varsa hastahane, tıp ile ilgili dizileriniz varsa ekleyebilir misiniz.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.