---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dram Dizi - Asya Dizileri
Dram Dizi
Mantan Tapi Menikah 2023 (Endonezya)
İncele
Mantan Tapi Menikah 2023 (Endonezya)
Ana'nın bir işe ihtiyacı var. Patronu Saka aynı zamanda yıllar önce ayrıldığı eski erkek arkadaşı olduğu için eline geçen baş ağrısı dolu bir iştir. Ana'ya hâlâ kin beslediğini göstermekten çekinmeyen eski sevgili. Eski yaralar ve yeni çatışmalar su yüzüne çıkarken Ana ve Saka, ilişkilerinin ikinci bölümüyle, bu sefer Ana'nın en büyük hayali -Eski Arkadaş- olmak olan Bayu ile yüzleşmeyi öğrenmeli ve kendilerini kurtaracak adam olarak ilerlemelidir. Ana ile evlenir.
 • IMDb 5.0
 • 61
 • 2
Forensic Heroes 1.sezon 2006 (Hong Kong)
İncele
Forensic Heroes 1.sezon 2006 (Hong Kong)
Tim Sir, Siu Yau, Sam ve Ding Ding, cinayet davalarını çözen Hong Kong polis departmanının bir parçasıdır. Ekipteki doktor Sam, Mon adında genç bir kızla tanışır ve onun hayatını yeniden rayına oturtmasına yardım etmeye çalışır. Aynı zamanda polisiye romanlar için amatör bir yazar olan Sam, Mon'a eserlerinden bazılarını gösterir ve Mon bundan zevk almaya başlar. Bir gün polis teşkilatı çok garip bir davaya çağrılır. Cinayet kurbanları, Sam'in kitaplarındaki kurbanlarla aynı şekilde öldürüldü. Ekip Mon'dan şüphelenmeye başladığında onu ölü bulur. Bu garip seri katil kim ve neden insanları Sam'in kitaplarını takip ederek öldürüyorlar?
 • IMDb 5.0
 • 319
 • 0
Our Blooming Youth 2023 (Kore)
İncele
Our Blooming Youth 2023 (Kore)
Sessiz ve kibar Min Jae Yi, seçkin bir ailenin iyi bir kızının olması gereken her şeye sahip. İkinci Eyalet Meclis Üyesinin oğluyla nişanlanan Jae Yi, kendisine ve ailesine onur getirmenin tek yolunun, zarafet ve çekicilikle yaptığı kaderini kabul etmek olduğunu biliyor. Kendini iyi bir eş ve anne olmak için bilmesi gereken her şeyi öğrenmeye adayan Jae Yi, görev bilinciyle geleceğe hazırlanmaktadır. Ne yazık ki kaderin onun geleceği için başka planları vardır.Düğününe dört gün kala Jae Yi'nin ailesi öldürülür. Beklenmedik trajedi için suçlayacak başka kimse kalmayan Jae Yi, çok geçmeden kendisini temelsiz ve korkunç suçlamaların hedefi olarak bulur. Kader müdahale etmeye karar vermeseydi, ailesinin ölümünden sorumlu tutulan Jae Yi'nin pek de bir geleceği olmayabilirdi. Yalnız veliaht prens Lee Hwan'ı tam zamanında hayatına sokan Jae Yi, kasvetli bir kaderden kurtulur, ancak kurtuluşunun bir bedeli vardır.Gizemli bir lanetle boğuşan Lee Hwan, Jae Yi'ye yardım etmeyi kabul eder, ancak Jae Yi'nin karşılığında lanetini kırmasına yardım etmesi şartıyla. Böyle bir teklifi reddedemeyen Jae Yi, prensin şartlarını kabul ederek ikisini de beklenmedik bir aşk yoluna sokar. Ama biri eski bir cinayet zanlısı, diğeri ise lanetli bir prensken aşklarının hayatta kalma şansı ne olabilir?
 • IMDb 5.0
 • 2.361
 • 1
Khilaf Asmara 2022 (Malezya)
İncele
Khilaf Asmara 2022 (Malezya)
İki üvey kardeşin ilişkisi, içlerinden biri evdeki hasara neden olunca çatlamaya başladı.
 • IMDb 5.0
 • 2.123
 • 4
A2Z 2023 (Japon)
İncele
A2Z 2023 (Japon)
Natsumi, rakip bir yayıncılık şirketinde çalışan bir adamla evli bir edebiyat editörüdür. Çocuksuz çift, bir ilişkisi olduğunu itiraf edene kadar günlerini çok çalışarak geçirir. Natsumi kalbi kırık olsa da genç bir postane çalışanıyla tanışır ve ona aşık olur. Bu şık aşk hikayesi, A2Z'den 30'lu yaşlarındaki bir kadının romantizmini, evlilik stresini ve kariyer sıkıntılarını keşfetmek için alfabeyi kullanıyor.
 • IMDb 5.0
 • 3.354
 • 0
Class 2023 (Hindistan)
İncele
Class 2023 (Hindistan)
İki dünya çarpıştığında ortaya çıkan, aileleri, ilişkileri ve yüksek profilli ailelerden gelen öğrencilerin hayatlarını sarsan çalkantılı olayları takip edin. İspanyol dizisi Élite'in (2018) Hint uyarlaması
 • IMDb 5.0
 • 2.119
 • 0
Never Grow Old 2022 (Çin)
İncele
Never Grow Old 2022 (Çin)
90'larda Xiaoji Mahallesi ve birlikte desteklenip büyüyen farklı nesiller hakkında heyecan verici bir hikaye geçiyor. Sıradan ve önemsiz bir hayatları olsa bile aileyi, dostluğu ve sevgiyi öğrenirler.
 • IMDb 5.0
 • 4.742
 • 2
New Love and War 2021 (Kore)
İncele
New Love and War 2021 (Kore)
YENİ Love and War, evli çiftler arasındaki çeşitli sorunları vurgulayan çeşitli yeniden kurgulanmış hikayeleri araştırıyor. Yükselen ev fiyatları, bekar ebeveynlik, canlı yayın, yeniden evlenme, DINK'ler (Çifte gelir, çocuk yok), ikinci el işlemler, flört şiddeti vb. etrafında dönen gerçekçi, ilişkilendirilebilir ve şok edici hikayelerle dolu. Kıdemli aktörlerin bu sürükleyici hikayeleri canlandırmasını izleyin ve kendinizi YENİ Aşk ve Savaş dünyasına kaptırın. -Marriage Clinic: Love and War-'un yan ürünü.
 • IMDb 5.0
 • 4.048
 • 0
A League of Nobleman 2023 (Çin)
İncele
A League of Nobleman 2023 (Çin)
Zhang Ping, hayatını kazanmak için erişte çekme becerisini kullanarak sokaklarda dolaşan fakir bir bilgindir. Doğası gereği işgüzardır ve kendisini hükümet davalarına dahil etmeyi sever. Keskin gözlem becerilerini ve sıra dışı düşüncesini kullanarak, her vakanın benzersiz noktalarını kavrar. Yalnız doğası nedeniyle başkaları tarafından pek sevilmez.Ayin Bakanı Lan Jue, sürekli olarak mahkemenin siyasi çekişmesine karışır. Zarif ve zarif bir görünüme sahip olarak, sorunsuz bir yelkenli hayatı sürüyor gibi görünse de aslında birçok kişinin bilmediği bir geçmişi saklamaktadır.Ulusal Sınavlar için Başkent'e giden Ping, bilmeden Jue'nun gizli operasyonuna karışır. Ping, zekice bir mantık kullanarak vakayı çözerek Jue'nun planını bozar. Ping, Jue'nun hayatını kurtarırken Jue'nun sırrını keşfeder.Bundan böyle ikili, statü açısından eşitsiz olmalarına ve uyumsuz ideallere sahip olmalarına rağmen yakın arkadaş olurlar. Birlikte zorlu vakalarla kafa kafaya ve ölüm kalım durumlarıyla yüzleşecekler. Jue'nun tavsiyeleriyle Ping, fakir bir bilginden Dali Tapınağı'nda bir papaza dönüşür, burada davaları çözer ve mahkeme işlerini yürütürken, kendisini parlak bir dedektif olarak öne çıkarır.
 • IMDb 5.0
 • 6.128
 • 0
Mendua 2022 (Endonezya)
İncele
Mendua 2022 (Endonezya)
Bir doktorun hayatı, kocasının bir ilişkisi olduğunu öğrenince alt üst olur. -Doctor Foster'ın Endonezya uyarlaması.
 • IMDb 5.0
 • 4.133
 • 0
A Portrait of Jianghu: Reincarnated Disciple 2023 (Çin)
İncele
A Portrait of Jianghu: Reincarnated Disciple 2023 (Çin)
Hikaye, insanların aynı hayatı ve ölümü paylaştığı Yuan ve Yi adlı iki paralel evrende geçiyor. Gerçek aşkı Kong Ling Hui'yi kurtarmak için Yuan Dünyasından gelen Nian Yang Xiao, aşkını öldüren katili aramak için sınırı geçerek Yi Dünyasına gelir. Ancak Yi Dünyasında, o ve Kong Ling Hui düşmandı. Kong Linghui onu öldürmek için her şeyi denedi. Aynı zamanda, gizemli kız Yong Er, romantik sokak gangsteri, soğuk yüzlü polis memuru Nuo Dun ve diğerleri, her biri karmaşık bir vakayla birlikte birbiri ardına ortaya çıktı. Nian Yang Xiao'nun katılımı, vakaları daha karmaşık ve kafa karıştırıcı hale getirdi.
 • IMDb 5.0
 • 4.865
 • 0
Kokdu: Season of Deity 2023 (Kore)
İncele
Kokdu: Season of Deity 2023 (Kore)
Kkok Du, bir zamanlar Kore'nin geçmişinde yaşayan bir erkek insandı. Tanrılar onu, insanları zayıflıkları ve kırılganlıkları nedeniyle acımasızca cezalandırmak için her 99 yılda bir ölümlüler diyarına gelmesi gereken ölümsüz bir ölüm meleği haline getirdi. İnsanları hor görmeye geldi ve şimdi zalim ve acımasız. Bu kez ölümlüler diyarına geldiğinde, Do Jin Woo adında gelecek vaat eden genç bir doktorun bedenine -sahip olur-.Ancak Do Jin Woo'nun tıbbi görevlerini yerine getirmesi gerektiğinde ruhları öbür dünyaya gönderme görevinin tehlikede olduğunu fark eder. Bu, Güney Kore'deki en düşük dereceli tıp fakültesinden mezun olan bir doktor olan Han Gye Jeol ile yollarının kesişmesine neden olur. Kkok Du, taviz vermeyen geçmişine rağmen, Han Gye Jeol'un gizemli güçleri olduğunu keşfeder ve görünüşe göre onu büyüsü altına almıştır. Kaderi, geçmiş bir yaşamda onunkiyle iç içe geçmiş olabilir mi? Neden onu bu kadar büyüleme yeteneğine sahip? Görevini tamamlayacak mı yoksa aşk yüzünden rayından çıkabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 6.082
 • 5
Viva Femina 2023 (Çin)
İncele
Viva Femina 2023 (Çin)
Birbirinden çok farklı kişiliklere sahip üç kadının hikayesi, arkadaş olması pek olası görünmeyen bir arkadaşlık kuruyor. Hayatların zorlukları arasında karşılıklı olarak birbirini desteklemek ve güzel bir hayat yaratmak için kendine değer bulmak.Kang Zi You, Amerika'dan mezun olduktan sonra Çin'e döner. Uzun yıllar süren yoğun çalışma sonucunda, en iyi arkadaşı Lin Qian Yu tarafından yönetilen bir estetik tıp kliniğinde satış müdürü olarak çalışıyor. Çok yetenekli ve her yıl şirketin satışlarına sürekli iyileştirme getirmeyi başarıyor. Ancak, hayatta özensizdir. Ona bakması için önceki evliliğinden olan kızı Kang Ni'ye güveniyor.Büyükannesi tarafından büyütülen Kang Ni, bir ev işi uzmanıdır ve yemek pişirme ve sofra düzenine derin bir ilgi duymaktadır. Annesi için sofraya çeşit çeşit güzel yemekler getirdi. Kıdemlisiyle görüştükten sonra, annesine bakmak için randevusu birçok kez yarıda kesildi. Kendi canına kıymak istiyor ama annesini yalnız bırakamıyor.Tıp merkezine yeni bir doktor olan Nie Yun Ze geldi ve sakin yaşamlarında dalgalanmalar yarattı. O zamandan beri, özensiz Kang Zi You ve düzenli ucube Nie Yun Ze birbirleriyle her zaman anlaşmazlığa düşerler ama aynı zamanda süreç içinde daha da yakınlaşırlar.Aynı zamanda, Lin Qian Yu'nun evlilik sorunları, Kang Zi You'ya eski kocasının karısı Meng Yu Shan ile işbirliği yapmak ve sorunlarını birlikte çözmekten başka çaresi bırakmadı.
 • IMDb 5.0
 • 6.603
 • 4
Poetry Story 2017 (Kore)
İncele
Poetry Story 2017 (Kore)
Ah-chim, kariyerine yeni başlayan 20'li yaşlarında bir kızdır. -Şiir Hikayesi- alışverişten flört etmeye kadar kişisel ve sosyal yaşamının yanı sıra ilişkilendirilebilir maceralarını ve zorluklarını anlatıyor. Bu dizide bir ofise yeni gelen birinin başına gelebilecek şeyler, Ha Sang-wook'un şiirleri aracılığıyla gösteriliyor. -Poetry Story- izleme programınıza yeni, ferahlatıcı bir boyut katsın!
 • IMDb 5.0
 • 5.849
 • 0
Never Too Late 2023 (Çin)
İncele
Never Too Late 2023 (Çin)
Jiang Tian, Pekin'de bir iç mimar olarak çalışmak için evden ayrıldı ve memleketi Suzhou'daki bir şubeye transfer edildi ve burada 60 yaşındaki oda arkadaşı ve meslektaşı Wu Jing Fang ile tanıştı. Eski evleri yenilemek için yaptıkları planı hayata geçirirken birçok aksilikle derin bir dostluk kurarlar.Jiang Tian'ın Pekin'e dönme planı, sadece terk edilmekle kalmayıp işini de kaybedince suya düşer. Kalbi kırık ve işsiz olan Jiang Tian'ın memleketinde kalmaktan başka seçeneği yoktur. Wu Jing Fang, Jiang Tian'a en karanlık günlerinden çıkarken eşlik eder ve tasarım yapmayı öğrenmek için onun asistanı olur.Wu Jing Fang'ın etkisi altındaki Jiang Tian, memleketiyle bütünleşirken kişisel bir atılım gerçekleştirmenin bir yolunu bulur. Wu Jing Fang ayrıca altmışlı yaşlarında öz değerini yeniden keşfeder ve rekabetçi topluma yeniden girer. Başkalarının ideal evlerini inşa etmelerine yardımcı olurken, gelecekte izleyecekleri yolu da belirlediler.
 • IMDb 5.0
 • 7.842
 • 13
Dirty Linen 2023 (Filipinler)
İncele
Dirty Linen 2023 (Filipinler)
İntikam almak isteyen genç bir kadın, nüfuzlu bir ailenin kirli sırlarını ifşa etmek için hizmetçi olarak evine girer. Ancak aşk, intikam planının önüne geçecektir.
 • IMDb 5.0
 • 5.189
 • 0
On a Starry Night 2023 (Japon)
İncele
You Touched My Heart 2023 (Tayland)
İncele
You Touched My Heart 2023 (Tayland)
Anyamanee, yalnızca erkekleri onurlandıran bir ailede büyümüş güzel bir kızdır, bu da onu çok güçlükle elde ettiği için sahip olduklarıyla gurur duymasına neden olur.Hem vücudunu hem de kalbini ısıtan ve kalbinde elmas gibi olan bir kadına sıcak bir ışık vermeye hazır olan Kueakhun ile tanışır, ancak aşk hayatı o kadar kolay değildir. Anyamanee'nin erkek kardeşinin ölümü de dahil olmak üzere iki ailenin iş sorunları araya girince Kueakhun, baldızıyla uzun zaman önce biten eski ilişkisinin tekrar geri dönmesi nedeniyle ilk şüpheli olur. Bu durumda güven galip gelecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 9.638
 • 4
Keishichou Outsider 2023 (Japon)
İncele
Keishichou Outsider 2023 (Japon)
Kagawa Eiji, daha çok bir gangstere benzeyen bir dedektiftir. Daha önce Büyükşehir Polis Departmanında organize suç gruplarını soruşturarak çalıştı, ancak yakın zamanda kendisine bir neden verilmeden Sakuramachi Chuo Polis Karakoluna indirildi. Kagawa Eiji, cevaplar almak için Metropolitan Polis Departmanına dönmek istiyor. Bu arada Sakuramachi Chuo Karakolunda Dedektif Hasumi Kosuke ile birlikte çalışmaktadır. Dedektif Hasumi Kosuke, hiç açığa çıkmamış büyük bir sır taşır.Bir profesörün evinde çalışan bir hizmetçinin bıçaklanarak öldürüldüğü bir vaka ortaya çıkar. O sırada çaylak bir dedektif olan Mizuki Nao onlarla çalışmaya başlar. Kagawa Eiji ve Hasumi Kosuke ondan rahatsızdır. Metropolitan Polis Departmanında komiser yardımcısının kızıdır. Birlikte çalışmaya başlarlar.
 • IMDb 5.0
 • 6.022
 • 0
Mon ChouChou Global House 2019 (Kore)
İncele
Mon ChouChou Global House 2019 (Kore)
Seul'de YeonNamDong'da lüks bir küresel paylaşım evinde yaşayan dünyanın her yerinden 6 erkek ve kadının iş ve aşk hikayesini ve onların yaşam, aşk ve dostluk hikayelerini anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 8.781
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.