---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Politik dizi - Asya Dizileri
Politik dizi
Ye Cheng 2023 (Çin)
İncele
Ye Cheng 2023 (Çin)
Shu'nun ilk aristokrat ailesinin kızı Shu Cheng, İmparator'u tehdit eden yetenekli benliğini gizlemek için bir oyun kızı gibi davranmak zorunda kaldı. Eşsiz Shen Ye'yi dünyanın oiran'ı olarak tanıtmak istedi, ancak Shen Ye'nin birden çok kimliğe sahip göründüğünü ve düşmanlarla dostları ayırt etmenin zor olduğunu gördü. Çalkantılı gücün merkezinde, ikisinin birlikte çalışması gerekir ve kimliklerin karşıtlığı onları en yakın düşman yapar.
 • IMDb 5.0
 • 7.020
 • 4
Under The Queen’s Umbrella 2022 (Kore)
İncele
Under The Queen’s Umbrella 2022 (Kore)
Saray içinde, kraliyet ailesine baş ağrısından başka bir şey getirmeyen ve gerçek veliahtlara dönüştürülmek üzere olan baş belası şehzadeler vardır. Anneleri Im Hwa Ryeong, büyük bir kralın karısıdır. Ama bir zarafet ve zarafet aurasına sahip olmak yerine, dikenli, hassas ve ateşli bir kraliçedir. Bir kez daha dingin, insanlar onun düğmelerine basmaya devam ettiğinden değişti. O, bazen gururunu terk eden ve hatta küfür ettiği bilinen bir kraliçe! Hayatının her günü imtihanlarla doludur ama çocukları uğruna hepsine göğüs gerer.
 • IMDb 5.0
 • 8.765
 • 4
Love Like the Galaxy: Part 1 2022 (Çin)
İncele
Love Like the Galaxy: Part 1 2022 (Çin)
Genç Cheng Shao Shang, ailesi savaşta savaşmaya gittiği için geride kaldı. Kendini entrikacı teyzesinden korumak için tam tersiymiş gibi davranırken ekstra gayretli olması gerekiyordu. Ancak yıllarca süren yabancılaşma, onların yeniden aile olmalarını zorlaştırmıştır.Hayatı boyunca sevgiden yoksun olan Cheng Shao Shang, evlilik için bir eş seçme konusunda hem pragmatik hem de güvensizdir. Üç adamla karşılaşır - imparatorun evlatlık oğlu Ling Bu Yi, Bailu Dağı'nın yetenekli Yuan Shen'i ve her birinin artıları ve eksileri olan aristokrat Lou Yao. Aşka giden yol engebeli olsa da yaptığı her seçimden asla pişman olmaz. Ling Bu Yi ile olan etkileşimleri sayesinde, istemeden onun ailesini ve kimliğini çevreleyen gizeme dahil olur. İkisi deneyimlerinden büyür ve birlikte çalışarak ulusal bir krizi çözmek için kalplerindeki doğruluğu destekler.
 • IMDb 5.0
 • 19.723
 • 37
Nueng Dao Fah Diew 2018 (Tayland)
İncele
Nueng Dao Fah Diew 2018 (Tayland)
Ayutthaya Krallığı'nda Kral Ekkathat'ın saltanatı sırasında Mang Mao, bir kağıt fabrikasının sahibi olan zengin bir adam olan Ming'in kızıydı. Mang Mao, birçok kez ayarlanan randevulardan kaçtığı düşünüldüğünde, yaramaz olmasıyla da ünlüydü. Bir keresinde yine ayarlanan bir randevudan kaçtı ve tesadüfen Sri Khan Thin ile tanıştı. Onun yaramazlığını sevmiyordu. Mang Mao, Sri Khan Thin'in onu uyarmaya çalışmasından nefret ediyordu, bu yüzden onun aslında ünlü bir ölü haydut olan Suea Khun Thong'un oğlu Khan Thong olduğunu bilmeden etrafında kaos yarattı. Khan Thong, ailesinin ölümünü araştırmak için Kraliyet Sarayı'nda hadım kılığına girdi.
 • IMDb 5.0
 • 9.656
 • 2
Political Fever 2021 (Kore)
İncele
Political Fever 2021 (Kore)
Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı'na bakan olarak atanan ve siyaset eleştirmeni olan kocasını kaçırma olayıyla karşı karşıya kalan bir Olimpiyat altın madalyalı sporcuyu konu alan bir kara komedi siyasi durum komedisi.
 • IMDb 5.0
 • 3.026
 • 0
Bloody Heart 2022 (Kore)
İncele
Bloody Heart 2022 (Kore)
İsyandan sonra kral olan Kral Sunjong'un en büyük meşru oğlu Lee Tae'nin Joseon tahtına çıkmasıyla başlayan kurgusal bir tarihi drama.Lee Tae'nin babası, Park Gye Won'un yardımıyla kralı tahttan indirdi ve babası yeni bir hanedanın kralı oldu. Babasının yerine geçtikten sonra, Lee Tae bir sonraki kral oldu. Lee Tae, amacına ulaşmak için herhangi bir eylemin haklı olduğuna inanıyor. Mutlak bir hükümdar olarak hükmetmek istiyor, ancak Birinci Başkan Yardımcısı Park Gye Won bu fikre karşı çıkıyor. Park Gye Won kraldan bile daha güçlü.Bu arada, Yoo Jung asil bir ailenin kızıdır. Lee Tae onu karısı olarak görüyor. Bu nedenle, ailesi kraliyet mahkemesinde bir güç mücadelesine girer.
 • IMDb 5.0
 • 6.348
 • 6
Fall In Love 2021 (Çin)
İncele
Fall In Love 2021 (Çin)
1926 yılında Mu Wan Qing, annesinin küllerini Çin'deki cenaze törenine geri getiriyor. Babasına teslim olma bahanesiyle Mu Wan Qing'in anne ve babasının ayrılmasının ve kardeşlerinin ölmesinin gerçek nedenini bulmakta gerçek bir nedeni vardır.Bu arada, Şanghay ordusu arasında bir darbe meydana gelir ve bir zamanlar ezilen Tan Xuanlin, birliklerin yeni komutanı olmak için ayağa kalkar. Ancak yeni otoritesine rağmen, kendisini hala ince buz üzerinde yürürken buluyor. Yue Cheng'in Komutanı'nın oğlu Xu Guang Yao, birçokları tarafından saygı duyulan ve hayranlık duyulan bir adamdır. Ancak siyasi alandaki güç mücadelelerinden hoşlanmaz.Şans eseri bir karşılaşma Mu Wan Qing, Tan Xuan Lin ve Xu Guang Yao'nun tanışıp birbirleriyle arkadaş olmasına izin verir. Mu ailesi içindeki yerini korumak için Mu Wan Qing, kasıtlı olarak Xu Guang Yao'ya yaklaşır ve onun desteğini alır. Bu arada Tan Xuan Lin, Mu ailesiyle ilgili eski bir davayı araştırmak için Mu Wan Qing ile birlikte çalışır. Üçü birlikte bir ölüm kalım mücadelesi verir ve sonunda ülkeyi çalkantılı zamanlarda korumanın önemini anlar.
 • IMDb 5.0
 • 19.071
 • 24
Belief 2021 (Çin)
İncele
Belief 2021 (Çin)
1931'de hainlerin ihaneti nedeniyle partinin Şanghay'daki yeraltı örgütü ağır hasar gördü ve devrimci dava beyaz teröre düştü. Kuzey Seferi'nde yaralanan genç bir parti üyesi olan Ma Tian Mu'nun Fransa'ya gitmesi emredildi. Üstün Wu Zhong Xin'in rehberliğinde ve yoldaşların işbirliğiyle, her türlü bürokratik eşraf ve polis çetesi arasında yürüdü.
 • IMDb 5.0
 • 3.145
 • 0
Rebirth For You 2021 (Çin)
İncele
Rebirth For You 2021 (Çin)
Jianan Prensesi Jiang Bao Ning, her gücü adım adım bilgeliği ve zekasıyla dengeler, bu sırada imparatorluk muhafızı Li Qian'ı tanır ve ona aşık olur. Çeşitli zorlukların üstesinden gelerek, sonunda kimlikleri arasındaki boşluğu atlayarak mutlu sona ulaştılar.
 • IMDb 5.0
 • 5.481
 • 5
Hengshan Hospital 2021 (Çin)
İncele
Hengshan Hospital 2021 (Çin)
Drama, cumhuriyet döneminde Çin'de Hengshan Hastanesinde, 1930'larda Şanghay'da Komünist Parti ve KMT arasındaki çatışmaya odaklanıyor.Ma Tian Ming, geçimini hile ve yalan söyleyerek sağlayan inançsız, açgözlü ve bencil bir adamdır. Tesadüfi bir kaza, Ma Tian Ming'i şüpheli olduğu bir davaya sürükler. Kaçmaya çalışırken, Hengshan Hastanesi başhekimi Cai Li Kun'u taklit etti. Ancak, Ma Tian Ming kısa süre sonra Cai Li Kun'un yeraltı Komünist Partisinin bir üyesi olduğunu öğrendi.
 • IMDb 5.0
 • 4.728
 • 2
Voice 4: Judgment Hour 2021 (Kore)
İncele
Voice 4: Judgment Hour 2021 (Kore)
Gelişmiş işitme yeteneğine sahip bir seri katil ortaya çıkar. Seri katil, gelişmiş yeteneğini kullanarak insanları öldürüyor. Bu nedenle, işitme yeteneği de gelişmiş olan Kang Kwon Joo köşeye sıkışır. Kang Kwon-Joo, seri katili yakalamak için Dedektif Derek Jo ile işbirliği yapar. Derek Jo hataya izin vermeyen bir müdür. LAPD'den (Los Angeles Polis Departmanı) bir ekip lideridir. LAPD ekibi suç çeteleriyle uğraştı.Bu arada Kang Kwon Joo TSSB'den acı çekti, ancak hala acil 112 çağrı merkezinin lideri olarak görevlerini yerine getiriyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.465
 • 0
Dung Duang Haruetai 2020 (Tayland)
İncele
Dung Duang Haruetai 2020 (Tayland)
Üç krallığın hikayesi. Kral Rangsimun tarafından yönetilen Kasit, en zengin ve en güçlü olanıdır, ancak bir deniz yolu yoktur, bu nedenle Kral Rangsimun, su yollarını rahatça kullanabilmek için Tanta Prenses Maneesala'yı politik olarak evlendirmeyi planlamıştı. Ancak hem Kasit hem de Tanta birleşirse, bu Puntoolat'ın izole olmasına neden olur ve bu nedenle üç krallık uzun süredir birbirlerinden şüphe duyarak yaşadılar. Prenses Maneesala düğünden kaçmak için kaçmaya karar verdi çünkü Kral Rangsimun hakkında pek çok acımasız hikaye duymuştu, ancak yanlışlıkla bir tuzağa düştü ve sığınmak istediği Puntoolat Prensi Tiyuttithorn / P'Chai tarafından kurtarıldı. Prenses Maneesala'nın ortadan kayboluş haberini duyan ve bunun P'Chai ile bağlantılı olabileceğini öğrenen Prenses Tatsiga, savaşın başlamasından korktu ve bu yüzden P'Chai ile konuşmaya başladı ve Kral Rangsimun tarafından kaçırılıp Kasit'e getirildi. . Tatsiga, Kasit'in Maneesala'nın dönüşünü müzakere etmesi için rehin olarak kaçırıldığına inanıyordu ve bu yüzden ilk başta Rangsimun'dan hoşlanmamaya başladı. Ancak Rangsimun ilk görüşte Tatsiga'ya aşık olmuş ve böylece aşk hikayelerine başlamışlardır.
 • IMDb 5.0
 • 6.014
 • 4
The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland)
Personel departmanının başı olarak, cesur Nanthisa şirket kurallarına özenle uymalıdır. Bunun yerine sürekli geç kalıyor. Sadece uzun bir yolculuk yapmakla kalmıyor, aynı zamanda erkekten korkan / nefret eden annesinden ve büyükannesinden ayrılmadan önce izin alması gerekiyor. Sonuç olarak, patronu Phim, yakınlardaki boş bir daireye taşınmadığı takdirde Nanthisa'yı görevden almakla tehdit eder.Yeni kapı komşusu bekar Anggurt, ailesinin olumsuz erkek klişesini onaylıyor gibi görünüyor. Kadınlar her saatte evinden gelir ve gider. Anggurt ve Nanthisa yolları ne zaman kesişse, kıvılcımlar uçar. Davranışlarından tiksiniyor ve pişman değil.Ancak Anggurt’un kız kardeşi çöpçatanlık çılgınlığına gittiğinde, Anggurt tartışmacı komşusuna kız arkadaşı gibi davranması ve olası gelin adaylarını caydırması için yalvarır. Nanthisa iki nedenden dolayı aynı fikirde; (1) Kızlardan hiçbirinin bu kadar korkunç bir adamla sonuçlanmasını istemiyor. (2) Sevgililer Günü'nden önce bir erkek arkadaş bulmayı beklemediği için işini kaybetmeyi umuyor. Anggurt'un ona yardım etmek için teklif ettiği tazminat, Nanthhisa'nın işsizliğe geçişini destekleyecek.
 • IMDb 5.0
 • 5.062
 • 0
Nueng Dao Fah Diew 2018 (Tayland)
İncele
Nueng Dao Fah Diew 2018 (Tayland)
Mang Mao, Ayutthaya Krallığı'ndaki Kral Ekkathat'ın hükümdarlığı sırasında, bir kağıt fabrikasının sahibi olan zengin bir adam olan Ming'in kızıydı. Mang Mao, birçok kez düzenlenen tarihlerden kaçtığı düşünüldüğünde, yaramaz olmasıyla da ünlüydü. Bir keresinde önceden belirlenmiş bir tarihten kaçtı ve tesadüfen Sri Khan Thin ile tanıştı. Onun yaramazlığını sevmedi. Mang Mao, Sri Khan Thin'in kendisini uyarma şeklinden nefret ediyordu, bu yüzden onun aslında kötü şöhretli ölü bir haydut olan Suea Khun Thong'un oğlu Khan Thong olduğunu bilmeden çevresinde kaos yarattı. Khan Thong, ailesinin ölümünü araştırmak için Kraliyet Sarayı'nda hadım kılığına girdi.
 • IMDb 5.0
 • 5.972
 • 0
Times/Taimjeu 2021 (Kore)
İncele
Times/Taimjeu 2021 (Kore)
Olağanüstü yeteneklere sahip tutkulu bir muhabir olan Lee Jin Woo, tüm kariyerini gerçeğin peşinden gitmeye adadı. Tüm hikayeyi anlatmaya kararlı olan Jin Woo, zor gerçekleri bulmak ve rapor etmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Gelecekte beş yıl yaşayacağını iddia eden bir kadın olan Seo Jung In ile gizemli bir telefon görüşmesi onu birbirine bağladığında, çalışkan bir adam olan Jin Woo'nun hayatı beklenmedik bir şekilde değişir.İşine büyük bir tutku duyan inatçı bir muhabir olan Seo Jung In, en iyi hikayeleri bulma konusunda ustalık sahibidir. Ancak bazen derin kazmak bazı çirkin gerçekleri ortaya çıkarır. Bir dizi ipucunun ardından Jung In, ülkenin temellerini sarsabilecek karanlık bir komployu ortaya çıkarır. Güney Kore Devlet Başkanı olan babası Seo Ki Tae'nin hayatı tehlikedeyken, Jung In kendini zamana karşı ölümcül bir yarışta bulur. Ama bu yarışta yalnız değil. Gizemli bir şekilde telefonla Lee Jin Woo'ya bağlanan ikili, başkanı kurtarmak için güçlerini birleştirmeyi kabul eder.Tamamen farklı iki zamanda yaşayan ve çalışan Jin Woo ve Jung In, gerçeği bulmak için tehlikeli bir arayışa çıkar. Ama çok geç olmadan bu iğrenç suçu planlayan hain beyinleri durdurabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.584
 • 0
River Where the Moon Rises 2021 (Kore)
İncele
River Where the Moon Rises 2021 (Kore)
Bir prenses olarak doğup bir asker yetiştiren Pyeong Gang, büyük hayalleri ve sınırsız hırsı olan bir kadın. Goguryeo'nun ilk İmparatoriçesi olmaya kararlı olan Pyeong Gang, hayalini gerçekleştirmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir. Zeki ve aklı başında olan Pyeong Gang, önündeki engellerin farkındadır, ancak bunları üstlenmekten fazlasıyla yeteneklidir. Bununla birlikte, hayattaki tek amacı etrafındakilerle uyum içinde yaşamak olan barışsever bir adam olan On Dal'la tanıştığı gün işler beklenmedik bir şekilde değişir.Dal'da hırslı prensesin tam tersi. Pyeong Gang’ın hayatındaki çalkantılı fırtınaların ortasında bir huzur vahasıdır. Savaşçı prenses çok geçmeden kendini nazik On Dal'a aşık bulur. Artık kalbine sahip olduğu prensese de eşit derecede aşık. Savaşan taraflar ölümcül bir şekilde taht için yarışırken, kendisini güvende tutmak için ilkelerinden vazgeçerken bulur, bu çaba giderek zorlaşmaktadır.Goguryeo'daki en güçlü insanlardan bazılarına karşı hem zekası hem de gücü uydurmaya zorlanan Pyeong Gang’ın güç arayışı, ona her şeye mal olabilir. Hedeflerini gerçekleştirmek için gerekenlere sahip mi, yoksa bedel ödenemeyecek kadar fazla mı olacak?
 • IMDb 5.0
 • 3.845
 • 0
Qin Dynasty Epic: Part 1 2020 (Çin)
İncele
Qin Dynasty Epic: Part 1 2020 (Çin)
Savaşan Devletler döneminin son dönemlerinde Qin Devletini takip eder. Ying Zheng, Lu Bu Wei, Li Si, Wang Jian ve birçok zorlu politikacı, altı eyaleti tek bir kural altında birleştirmek için birlikte çalışıyor. Qin İmparatorluğu, Çin İmparatorluğunun ilk hanedanı oldu.Qin Eyaleti, Kral Zhao Xiang'ın ortaya koyduğu agresif önlemler nedeniyle altı eyalet arasında stratejik hakimiyet elde etti. Kral Zhao Xiang ve halefi Kral Xiao Wen'in art arda ölümlerinden sonra, kraliyet mahkemesi meşruiyet konusundaki tartışmalara girdi. Güçlü ve etkili bir tüccar olan Lu Bu Wei, sürgündeki bir prens olan Ying Yi Ren'in tahta çıkmasına yardım ederek iktidarı ele geçirmeye çalışır. En büyük prens başkenti terk ederek siyasi kargaşayı sona erdirir.Qin, tüm toprakları yönetme hırsıyla diğer eyaletleri vurur. Ancak Qin ve Zhao arasındaki savaş, zor ve ölümcül olur. Qin prensi Ying Zheng ve annesi Zhao Ji eve döndükten sonra Ying Zheng, Lu Bu Wei'nin rehberliğinde bir hükümdarın niteliklerini sergilemeye başlar. Oğlunu tahta oturtmak için Zhao Ji ve Lu Bu Wei, Huayang Furen'e karşı el ele verir. Ying Zheng, gücü güvence altına almak için etrafındaki insanları kullanırken imparator olma yolunda kanlı bir yola giriyor..
 • IMDb 5.0
 • 4.068
 • 0
The Legend of Xiao Chuo 2020 (Çin)
İncele
The Legend of Xiao Chuo 2020 (Çin)
10. yüzyılın sonlarında, Liao hanedanı gücünün zirvesindedir. Her şeye gücü yeten Liao, şu anda Kuzeydoğu Çin, Moğolistan, Rusya ve Kore Yarımadası'nın çoğunu yönetiyor. Başbakan Xiao Si Wen ve Prenses Yan'ın en küçükleri Xiao Chao ile en sevdikleri üç kızı var. Kalbi, ailesi on yıllardır Liao'ya sadık bir şekilde hizmet eden hevesli askeri komutan Han De Rang'a ait. Bununla birlikte, ebeveynlerinin, sonunda evlenmeyi kabul ettiği Liao İmparatoru Jin Zhong ile başarılı bir şekilde evliliğini ayarlayan başka planları vardır. İmparatorun kraliçesi olarak, ordunun seferber edilmesine yardım ederek, 10.000 kişilik bir süvari yöneterek ve sivil yönetime destek sağlayarak Liao'nun şiddetli bir savunucusu olur. Sonunda İmparatoriçe unvanını kazanacak.Bu arada Han De Rang, hem ordu hem de hükümet saflarında yükselişini sürdürerek güçlü bir general ve bakan oldu. Xiao Chao krallığa yardım etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek, ama Han De Rang'a karşı hislerini kontrol altına alabilecek mi? Buna karşılık, çocukluk aşkı, şimdiki İmparatoriçe için hala atan kalbini kontrol edebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 5.089
 • 3
General’s Lady 2020 (Çin)
İncele
General’s Lady 2020 (Çin)
Ünlü bir general ve bir aristokratın kızı, kendileri için değerli olanı korurken birlikte bir ömür geçirmek için birbirlerinin ellerini tutarlar.Shen Jin, kraliyet ailesinin bir üyesi olarak lüks içinde büyüdü. İmparator, görücü usulüyle evlenme kararı aldıktan sonra, sınırları koruyan bir generalle evlenir. Kocası General Chu Xiu Ming'e aşık olmasına rağmen, ilk bakışta uyum sağlamakta zorlanır.Shen Jin, yavaş yavaş şımarık ve yetkili tavrından vazgeçer ve hesaba katılması gereken bir güç haline gelir. Alışılmadık yöntemleriyle ordunun birçok sorununu çözer ve onların güvenini ve saygısını kazanmaya gelir. Ancak imparatorluk mahkemelerinde bir sarsıntı oldu ve Chu ordusu hedef haline geldi. Shen Jin, imparator adına casusluk yapma emri alırken Shen Jin'in ebeveynleri iradeleri dışında rehin tutulur. Evli çift mutluluk ve huzuru bulmak için fırtınaları atlatabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 9.448
 • 6
Royal Nirvana Special 2020 (Çin)
İncele
Royal Nirvana Special 2020 (Çin)
Xiao Dingquan ve babası Kral arasındaki gergin ilişkiye neden olan acı ve kızgınlık yıllarının kilidini açmakla ilgili bir hikaye.Xiao Dingquan (Luo Jin), veliaht prens olarak pozisyonuna rağmen sevilmedi ve kendi babası (Huang Zhizhong) tarafından beğenilmedi. Sayısız olay sayesinde, bilgelik ve cesaret sahibi bir adam haline geldi. Qi Wang (Jin Han) sürgüne gönderildikten sonra Xiao Dingquan, Lu Wenxi (Li Yitong) ile barış içinde ayrılmayı amaçladı, ancak bilinmeyen güçler tarafından tehdit edildiğini keşfeder.Xiao Dingquan artık sonu gelmeyen iç çatışmalara ve kargaşaya yakalanmak istemiyor ve anlaşmazlığı Zhao Wang'ın evliliği yoluyla çözmeyi umuyor. Xiao Dingquan ve Lu Wenxi, beyni bulmak için gelgiti kendi lehlerine değiştirmek için Xu Changping (Wang Yu) ile el ele verir. Gu Silin'in ölüm haberi yayılırken ve Xiao Dingquan durumu kontrol etmek için Changzhou'ya doğru yola çıkarken, kral sonunda Xiao Dingquan'dan özür dilerken pişmanlık gösterir.
 • IMDb 5.0
 • 5.130
 • 0
Serenade of Peaceful Joy 2020 (Çin)
İncele
Serenade of Peaceful Joy 2020 (Çin)
Song İmparatoru Renzong, ülkeyi yönetme ideolojilerini sürdürme ile kızına olan sevgisi arasında mücadele ederken anlatılan bir hikaye.Song İmparatoru Renzong, kişisel adı Zhao Zhen, İmparatoriçe Dowager Liu E'nin öz annesi olmadığını ve gerçek annesinin İmparatoriçe Dowager'ın hizmetçisi Li Lanhui olduğunu keşfeder. Suçluluk duygusuyla, en değerli kızı Prenses Huirou'yu Li'nin soyundan Li Wei ile evlendirerek Li ailesine borcunu ödemeyi düşündü.Kraliyet sarayında imparator, gelenek ve reform arasındaki dengeyi korumak için büyük özen gösterir. Ancak kızının işlerinden de rahatsızdır. Huirou, onunla birlikte büyüyen bir hadım olan Huaiji'ye karşı derin duygular besledi. Sıkıcı ve basit fikirli Li Wei'yi kabul etmeye isteksiz, kayınpederiyle bir çatışmaya girer ve imparatorluk tarafından uygulanan en katı kuralları çiğneyerek İmparatoru zor bir ikilemle yüzleşmeye zorlar.
 • IMDb 5.0
 • 5.160
 • 7
12
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.