---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Rusya - Asya Dizileri
Rusya
Bird in a Cage 2013 (Rusya)
İncele
Bird in a Cage 2013 (Rusya)
Bu film, yedi yaşında trajik bir şekilde yetim kalan sıradan bir kızın mücadelesini konu alıyor. Anne babasının ölümünden sorumlu olmasa da, Stesha kendini suçlar ve acıyı ve suçluluğu yetişkinliğe taşır...Birçok çileye katlanmak zorunda kalır: sevmediği bir adamla evlenir, bir oğluna bakmak zorunda kalırken diğerini terk etmeye zorlanır ve sevgisiz bir evliliğin kendi 'kafesinden' kaçışını planlamak zorundadır. Sonunda, babasının çalmakla suçlandığı değerli bir dini ikonu arayarak babasının adını temize çıkarması gerekmektedir.
  • IMDb 5.0
  • 3.854
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.