---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Spor Dizi - Asya Dizileri
Spor Dizi
Sumo Do, Sumo Don’t 2022 (Japon)
İncele
Sumo Do, Sumo Don’t 2022 (Japon)
Kyoritsu Üniversitesi'nde kıdemli olan Ryota Moriyama, birinci sınıf bir şirketten iş teklifi alır ancak Saki Nishino tarafından terk edilir. Profesörü, sumo kulübüne katılmak ve en az bir maçta yarışmak şartıyla mezun olabileceğini söyler. Sadece tek bir üyesi olan Honoka Oba, son iki yıldır sumo kulübü çöküşün eşiğinde. Mezun olabilmek için Ryota, Honoka'nın katı eğitim yöntemlerine dayanır ve diğer üyeleri işe almaya başlar.
 • IMDb 5.0
 • 7.331
 • 2
We Got Game 2022 (Hong Kong)
İncele
We Got Game 2022 (Hong Kong)
Hau, çalışkan bir fast food restoranı personelidir. Yoğun programına rağmen, sabahın erken saatlerinde halka açık bir basketbol sahasında basketbol oynuyor. Lisede zorbalığa uğradığından beri hiçbir maça katılmadı. Bir gün, bir grup genç adam, halka açık basketbol sahasını zorla ele geçirir. Davranışlarından öfkelenen Bo, genç erkeklere karşı oynayacak bir takım oluşturmak için rastgele Hau, Leung ve Tak'ı seçer. İlk başta, yabancılar grubunun kesinlikle hiçbir kimyası yoktur. Ancak kendilerine has stilleri ve Bo'nun koçluğu ile rakiplerini yenmeyi başarıyorlar. Basketbol sahasında bir başarı duygusu yaşarken, üçlünün her birinin kendi sorunları var ve saha dışında olduklarında kendilerini kaybolmuş hissediyorlar. Basketbol, gerçeklerden kaçmanın tek yoludur.
 • IMDb 5.0
 • 5.015
 • 0
Old Rookie 2022 (Japon)
İncele
Old Rookie 2022 (Japon)
Shinmachi Ryotaro 37 yaşında profesyonel bir futbolcudur. Hayatını spora adadı ve milli futbol takımının bir üyesiydi. Bir sakatlıktan sonra, oyunu düşüşe geçti. Bu onun J3 Ligi için oynamasına neden oldu. Şimdi, bir futbolcu olarak emekli olmaya zorlandı. Tek bildiği futbol ama 37 yaşında diğer insanlar gibi düzenli bir iş bulması ve onlar gibi çalışması gerekiyor. Kızları onunla gurur duyuyor çünkü futbol oynuyor, bu yüzden onlara emekliliğini anlatamıyor. Shinmachi Ryotaro daha sonra spor yönetim şirketi Victory'yi bulur. Orada çalışmaya ve şirket için çok çalışmaya karar verir, ancak zihninde, oyun kariyerinin bittiğini kabul etmekte hala zorlanıyor. İş yerinde büyük bir sorunla karşı karşıyadır.
 • IMDb 5.0
 • 6.000
 • 0
Falling Into You 2022 (Çin)
İncele
Falling Into You 2022 (Çin)
Duan Yu Cheng, yüksek atlamayı seven, ancak boyuyla sınırlı olan, yüksek ruhlu bir genç adam, yetenek avcısı, deneyimli atletizm asistanı Luo Na ile tanıştı. Daha profesyonel rehberlik ve yardım almak için Duan Yu Cheng, Luo Na'nın koçluk yaptığı üniversiteye kaydolmak için her türlü çabayı gösterdi ve Luo Na'nın ekibinin bir üyesi oldu, yüksek atlama hayalinin peşinden gitmeye başladı.Rüyanın peşinden gitmek çok acımasız bir şeydir, kimsenin anlayamadığı yaralanmalar, başarısızlıklar ve yalnızlık yaşamanız gerekir. Ama hayalin peşinden gitmek de çok tatlıdır, çünkü iyileşmenin her bir zerresi vücudun acısını ve başkalarının şüphelerini aşabilir. Duan Yu Cheng okul düzeyindeki yarışmadan başlayarak belediye, eyalet, Ulusal Üniversite Oyunları ve Ulusal Atletizm Şampiyonalarına kadar adım adım tırmandı. Ne kadar ileri giderse gitsin, asla değişmeyecek tek bir şey vardır - tek inancı yanan pisttir.
 • IMDb 5.0
 • 10.228
 • 4
Project S The Series 2017 (Tayland)
İncele
Project S The Series 2017 (Tayland)
Seri 4 bölüme ayrılmıştır: 1) Voleybol, 2) Badminton, 3) Kaykay, 4) Okçuluk.Hikaye, spor ve sporcuların dostluk, aşk, ilişkiler ve aşkınlık dolu hayatlarını zengin ve çeşitli bir bakış açısıyla anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 8.461
 • 0
Mental Coach Jegal 2022 (Kore)
İncele
Mental Coach Jegal 2022 (Kore)
Bir skandala neden olduktan sonra sporu bırakan ve emekli olan eski profesyonel sporculara ve çöküşe düşmüş mevcut sporculara yardım etmek için zihinsel bir antrenör olan eski bir milli sporcu hakkında bir spor draması.Je Gal Gil, sıkı çalışması ve salak cazibesiyle tanınan eski bir ulusal Taekwondo sporcusudur. Sporcunun köyünde eşi görülmemiş bir kazaya neden olduktan sonra, Je Gal Gil kalıcı olarak kovulur ve şanssız Taekwondo dahisi olarak adlandırılır. Je Gal Gil, geçmişte yaşadığı travmanın üstesinden gelip zihinsel sağlığına kavuştuğunda, zihinsel antrenör olarak sporcunun köyüne geri döner.Cha Ga Eul, bir çöküşe düşmüş eski bir dünya çapında kısa pist sürat pateni altın madalyası sahibidir. Güzel poker yüzüyle, geleceği parlak “Buz Prensesi” olarak biliniyor, ancak bir çöküşe düştüğünde solma tehlikesiyle karşı karşıya. Kimseye güvenemeyen Cha Ga Eul, zihinsel koç Je Gal Gil ile tanışana kadar kendini hırpalamaya başlar.Gu Tae Man, Kore Olimpiyat Komitesi'ndeki İnsan Hakları Merkezi'nin direktörüdür. Eski Taekwondo Olimpiyat altın madalyasının güçlü bir güç arzusu var ve Je Gal Gil'in hayatının bir gecede değişmesinin nedeni de bu. 1 numara olduğu sürece her şeyin gizlenebileceği inancıyla Gu Tae Min, en üst sıra için elinden gelen her şeyi yapıyor.Park Seung Ha, sporcunun köyündeki ruh sağlığı destek ekibinin bir parçasıdır. “İyi yetiştirilmiş nazik bir kız”ın mükemmel bir örneğidir, ancak ilk hastası olarak Je Gal Gil ile tanıştıktan sonra beklenmedik bir zorluğa katlanır. Park Seung Ha hastaneden ayrılır ve sporcunun köyüne başvurur ve burada şaşırtıcı bir şekilde Je Gal Gil ile danışman ortak olarak tekrar bir araya gelir.
 • IMDb 5.0
 • 8.152
 • 0
Aim the Heart! Archeress 2022 (Çin)
İncele
Aim the Heart! Archeress 2022 (Çin)
Şirketin düzenlemesi altında sporcuyu yeniden şekillendirmek için okçuluk takımına denetçi olarak katılan ve Cai Jinye'nin çırağı olan eski bir yıldız olan Han Ruofei'nin hikayesini anlatıyor. İlk başta birbirlerinden hoşlanmayan ikili, en ufak bir şeyi görmemek ve birbirlerine sorun çıkarmaya çalışmak zorunda kalırlar. Birbirleriyle iyi geçinen Han Ruofei'nin arkadaşlığı, Cai Jinye'nin hayallerinin peşinde koşmasını desteklemek için güçlü bir itici güç haline geldi. İki kalp durmadan yaklaşıyor ve birbiriyle alakasız iki ok kendi hedefine uçmaya çalışıyor.
 • IMDb 5.0
 • 10.580
 • 2
Water Boyy: The Series 2017 (Tayland)
İncele
Water Boyy: The Series 2017 (Tayland)
Bu dizi 2015 tarihli Waterboyy filmine dayanmaktadır. Waii, Ocean College yüzme kulübünün en popüler üyesi ve kaptanıdır. Aynı zamanda takımın koçu olan babasıyla zor bir ilişkisi var. Apo, kulübe katılan en son yüzücü ve Waii'nin yeni oda arkadaşıdır.
 • IMDb 5.0
 • 11.517
 • 0
İ.Swim 2022 (Hong Kong)
İncele
İ.Swim 2022 (Hong Kong)
Bu, iki genç yüzücü arasındaki rekabet ve dostluk hikayesidir; çok çalışmaya karşı doğal yeteneğin hikayesi. Yetenekli yüzücü Chung transfer öğrencisidir. Yeni sınıfı 4C'de Wing liderliğindeki bir yüzme bayrak yarışı takımıyla tanışır. Dört stilde de yetkin olmasına rağmen, Wing, takımının 4A Sınıfına yenilmesi karşısında hüsrana uğradı. Chung, ilk yüzme galasında becerilerini sergilemeyi planlıyor. Ne yazık ki, kusurlu başlangıç dalışlarını ve bunun yerine dayanıklılık eksikliğini gösteriyor. Başlangıç dalışında yaptığı hata, takımının bile kaybetmesine neden oluyor. Yenilginin ardından bayrak yarışından ayrılmaya karar verir. Ancak, Chung'un serbest stil performansını gözlemledikten sonra, Wing ona dalışlara başlama ve yarış tekniklerini öğretmeye başlar. Wing, Chung dahil aynı ekip üyeleriyle Class 4A'yı yenmeyi hedefliyor.
 • IMDb 5.0
 • 3.828
 • 2
Out With a Bang 2022 (Çin)
İncele
Out With a Bang 2022 (Çin)
Profesyonel e-spor oyuncusu Xiao Yi Chuan emekli olmak üzere. Podyumun en yüksek sahnesinde durmak için yaralanmaların tedavisinden vazgeçti ve eve döndüğü anda, temel e-sporları için oyuncu toplamak için dolaşan sıcak kanlı bir kız olan Xiong Qiu Qiu ile tanıştı. takım. Xiong Qiu Qiu'nun aralıksız çabalarından sonra, Xiao Yi Chuan bu takıma katılmaya karar verdi. Takım tamamlandığında, oyun başına buyruk Xiao Yi Chuan, teori kralı Hong Yang, potansiyelle dolu Chu Tian ve kendi finansmanıyla takıma giren Dong Shi, takım sadece güçlü rakiplerle karşı karşıya kalmaz, aynı zamanda karşı karşıya gelir. Oyuna yeni başlayanlardan oyun ustalarına kadar değişen insanlarla sorunlar.
 • IMDb 5.0
 • 10.928
 • 0
Mirai e no 10 Count/10 Counts To The Future 2022 (Japon)
İncele
Mirai e no 10 Count/10 Counts To The Future 2022 (Japon)
Kirisawa Shogo lise öğrencisiyken parlak bir amatör boksördü. 4 boks turnuvası kazandı ve sporda parlak bir geleceği var gibi görünüyordu. Üniversite öğrencisi olduğu günlerde boks sporunu bıraktı. Kirisawa Shogo için hayat devam etti. Ancak çok sevdiği eşi öldükten sonra hayatı tam bir karmaşaya dönüşmüştür. Yaşamak için ne umudu ne de arzusu var. Sadece geçimini sağlamak için günlerini yarı zamanlı işlerde çalışarak geçiriyor. Bir gün arkadaşı ondan gittikleri lisedeki boks takımına koçluk yapmasını ister. Kirisawa Shogo koçluk pozisyonunu kabul ediyor. Son derece sıkı çalışan genç boksörlerin etrafında olan Kirisawa Shogo, bir kez daha yaşadığını hissetmeye başlar.
 • IMDb 5.0
 • 6.991
 • 0
The Blind Shot 2019 (Tayland)
İncele
The Blind Shot 2019 (Tayland)
Bu, yaralanan bir golfçü hakkında bir hikaye, bu yüzden onu iyi formuna geri döndürmeye yardımcı olan bir fizyoterapistle tanışıyor ve bu süreçte birbirlerine aşık oluyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 3.774
 • 2
Hello, the Sharpshooter 2022 (Çin)
İncele
Hello, the Sharpshooter 2022 (Çin)
Uzun yıllar önce, onlar lisedeyken, Tang Xin uzun ve atılgan Yuan Shen Qing ile tanıştı. O zaman ona söylememiş olsa da, anında ona aşık oldu. Ona onu unutmayacağını söyledi, ancak o zamandan beri yolları farklı yönlere gitti: Bir stajyer muhabir olurken, ülkenin önde gelen 50 metre tabanca atıcısı oldu ve Çin'in Olimpiyat zaferi hedefine yöneldi. Tabanca atış takımı Olimpiyatlara hazırlanırken, Tang Xin onunla röportaj yapmakla görevlendirilir. Ancak bir anda mum tuttuğu adamla karşılaşınca sinirleri bozulur. Bu arada, ona karşı küçümseyen ve soğuktur.Tang Xin, Olimpiyatlara hazırlanırken ekibi filme almak ve röportaj yapmakla görevlendirilir, ancak Yuan Shen Qing, performansına müdahale etmeye başladığından, onun varlığından rahatsız olduğunu fark eder. Amacının neden Tang Xin'den etkilendiğini anlayamıyor. Ama birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, belki de ona aşık olup olmadığını merak etmeye başlar. Olimpiyat zaferi - ve belki de romantizm - arayacak mı?  Hello, The Sharpshooter2022 yılında yayınlanmaya başlayan Hello, The Sharpshooter dizisi, 40 bölümden oluşmaktadır. Başrol oyuncusu Hu Yi Tian olan dizi, romantik gençlik aşkını konu almıştır. Oyuncu olarak ise Hu Yi Tian, Shen Qing Yuan, Xing Fei, Tang Xin, Kido Ma, Du Ling Feng, Luo Qiu Yun, Shi Xiao Ci, Zheng Yi Ming Chen Hai, Jackey Zhu ve Tang Li Qi oynamaktadır.Tang Xin, aynı lisede okuduğu Shen Quing Yuan ile tanışır. Shen Quing Yuan son derece gösterişli, yakışıklı ve uzun boylu bir beydir. Tang Xin de aynı şekilde güzel ve çekici bir kızdır. Lisede birbirlerini gördükleri an aşık olurlar. Birbirlerini çok sevdiklerini ve asla sevmeyi bırakamayacaklarını söylediler. O günden sonra yolları ayrıldı ve her ikisi de farklı alanlara yöneldiler.Tang Xin stajyer muhabiri olurken; Yuan Shen Qing ise Çin’e olimpiyat zaferi kazandırmak ile yükümlü olan bir sporcu olmuştur. Yuan Shen Qing bu mesleği ile ünlenmiştir ve ülkenin önde gelen 50 metre tabanca atıcısı unvanını almıştır. Bu süreçte, Tang Xin ile Yuan Shen Q birbirlerini hiç görmemişler ve bir araya gelmemişlerdir. Ancak bir gün Tang Xin, Yuan Shen Quing ile röportaj yapması için görevlendirilir. Tang Xin çok heyecanlanır ve bir an önce röportaj yapmak için hazırlanır. Ancak bu röportaj hiç de istediği gibi geçmez. Yıllar önce tek görüşte aşık olduğu adamı karşısında görememiştir.  Çünkü Yuan Shen Qing tanıdığı gibi kalmamış, aksine soğuk ve havalı bir hale bürünmüştür. Bu durum Tang Xin’i şok etmekle kalmaz, aynı zamanda kariyerine engel olur.Tang Xin, Shen Qing Yuan’a raporları izletmek ve programları göstermek amacıyla yaklaşır, problemi çözmeye çalışır. Asya şampiyonası yaklaşırken, Shi Xiao Ci kaza geçirirerek yaralanır ve şut çekme görevini Du Ling...
 • IMDb 5.0
 • 8.225
 • 21
You’re My Sky 2022 (Tayland)
İncele
You’re My Sky 2022 (Tayland)
Hikaye, College Jock Tupfah'a gizlice aşık olan birinci sınıf öğrencisi Thorn'a odaklanıyor. İkisi birlikte antrenman yaparken, Thorn yakışıklı Tupfah'a yavaş yavaş aşık olur ve yakın arkadaşının uyarılarına rağmen bir gün aşkını itiraf eder. Son derece rekabetçi ve kimseye kolay kolay güvenmeyen Tupfah, onun yerine oyununa odaklanmak istiyor. Thorn aradaki mesafeyi kapatıp Tupfah'ın kalbini eritebilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 7.810
 • 4
T0 Fly W1th Y0u 2021 (Çin)
İncele
T0 Fly W1th Y0u 2021 (Çin)
Buz patenini seven bir kız olan Shen Zheng Yi, bir kış sporları yarışmasına katıldıktan ve ilerledikten sonra hedefini buldu. Annesinin arkasından, profesyonel bir kısa pist sürat patencisi olmak için Zhu Feng Spor Kulübüne girmeyi denemeye karar verir. Mesleki eğitim almadığı için hem fiziksel hem de zihinsel olarak zorlu zorluklar yaşar; ve sonunda kulübe girmeyi başardı.Ancak, yeni profesyonel teknikler öğrenmek, takım arkadaşlarıyla işbirliği yapmak ve aynı zamanda annesinin muhalefetiyle uğraşmak gibi yeni zorluklarla karşı karşıyadır. Zheng Yi ve annesinin yanı sıra koçu Zhuang Yue'yi içeren eski bir olay da bu süreçte ortaya çıktı. Artistik patinaj takımından yakın arkadaşı Shao Beisheng'in teşvikiyle bu engelleri aşar ve takım arkadaşlarının güvenini kazanarak yarışma sezonunun siyah atı olur. O da Zhuang Yue ile karşılıklı anlayışa ulaşır ve onunla yakın bir öğretmen-öğrenci bağı kurdu. İki nesil kısa mesafe sürat patencileri, yarışmada her şeylerini vererek, vazgeçmeden hayalleri için durmadan savaşırlar. To Fly With You, oldukça estetik bir sanat ve spor olan paten dünyasında geçen bir dizi. Ünlü bir paten ekibinin as oyuncusu olan Shao Bei Sheng ve amatör olarak kısa pist sürat patencisi olan, bunca zaman kendi kendini geliştirerek bu günlere gelen Shen Zhen Yi arasında geçen eğlenceli ve bir o kadar da romantik bir hikaye. Shen Zhen Yi, ünlü paten artisti Shao Bei Sheng’in de içinde bulunduğu ekibe girmek ister, fakat önünde birçok engel vardır. Amatör patencinin, hayallerini süsleyen ekibe girerken karşılaştığı zorlukları ve ünlü paten artisti ile arasında oluşan çekimi anlatan bu dizi, sizi oldukça eğlendirecek.Sha Wei Qi, Li Cai, Song Zu Er ve Wang An Yu başrolleri paylaşırken, Xu Yang, Xia Meng, Li Hao Fei ve Pu Miao ise yardımcı rollerde yer alıyor. Yönetmen koltuğunu ise Sha Wei Qi ile Li Cai paylaşıyor. Çin yapımı bu romantik dram dizisini daha yakından tanımak için To Fly With You 1. bölüm izle. To Fly With You konusuPartneri Liu Fei ile birlikte Wind Chaser Artistik Patinaj Takımı’nın as oyuncusu olan Shao Bei Sheng, Lingbei Üniversitesi’nin bir öğrencisidir. Mesleğinde oldukça başarılı olmasının yanında, birçok genç kızın gözdesi olan Shao, eğitim verdiği miniklerden oluşan bir takımın lideridir. Her zamanki gibi buz pistinde antrenman yapmaya hazırlanırken, minik patencilerin pistte yalnız olmadığını ve başka bir çocuk paten ekibinin de orada olduğunu görür. Buz pistinde kimin antrenman yapacağını tartışırlarken, diğer ekibin koçu amatör patenci Shen Zhenyi gelir ve sorunu çözmeye çalışır. Shao, pisti paylaşmaya yanaşmayıp üstüne diğer takımı küçümseyince bir yarış ile bunu çözmeye karar verirler. Shen, yarış başında bir kaza geçirse...
 • IMDb 5.0
 • 8.454
 • 6
May-December Romance 2021 (Tayland)
İncele
May-December Romance 2021 (Tayland)
Orn 52 yaşında terk edildi ama sefalet içinde boğulmayacak. Tam vücut makyajı onu tekrar 25 gösteriyor. Evet, hayat sürprizlerle dolu! Orn, kendisinden çok daha genç olan ve onun çocuğu olabilecek masa tenisi oyuncusu Tum'a büyük bir aşıktır. Tum, ilacın doktor ve borca batmış bir kumarbaz olan kardeşi Ta'dan geldiğini bilmeden dopinge yakalanır. Ve Mint, Ta söz konusu olduğunda her zaman bir ikilem içindedir. Bu kumar bağımlısı akıl hocasına olan aşkının peşinden gitmeli mi yoksa sonsuza dek unutmalı mı? Öte yandan The Tennis Association başkanı Danai aniden yeni bir sayfa açar ve Orn'u geri kazanmaya çalışır. May adında bir üniversite öğrencisi, Danai'nin yaşını pek umursamıyor gibi görünüyor. Hatta onu -klasik bir beyefendi- olarak görüyor. Aşk yaş farkına galip gelebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 4.047
 • 1
Go! Goal! Fighting! 2021 (Çin)
İncele
Go! Goal! Fighting! 2021 (Çin)
Mu Qi, Pei Duo'nun futbol tutkusundan etkilenen emekli bir futbol koçudur. Onu yerel lise futbol takımlarını eğitmek için spor dünyasına dönmeye ikna eder.
 • IMDb 5.0
 • 3.644
 • 0
GO Into Your Heart 2021 (Çin)
İncele
GO Into Your Heart 2021 (Çin)
Çin'in geleneksel Go oyununda bir muhabir ile bir dahi arasındaki bir hikaye. Başkalarından önce aşılmaz bir duvar gibidir ama onun önünde sevmeyi öğrenen genç bir adamdır.Sheng Jing Chu, genç ve yetenekli bir Go oyuncusudur. Bir zamanlar karanlık bir at, onu Go dünyasında bir gecede sansasyona dönüştüren bir maçı kazandıktan sonra ün kazanır. Hiçbir röportajı kabul etmemesine rağmen, medyanın artan ilgisine konu olur. Muhabirlik yapan Cheng Liao, Sheng Jing Chu'nun bir durumdan kurtulmasına yardım ettiğinde, kız arkadaşıyla karıştırılıyor. Bir yalan olarak başlayan şey, birbirlerine aşık olduklarında gerçeğe dönüşür.
 • IMDb 5.0
 • 6.993
 • 5
Tumbling 2010 (Japon)
İncele
Tumbling 2010 (Japon)
Yöredeki bir lisede, çok etkili bir erkek yuvarlanma ve ritmik jimnastik kulübüne aniden okulun “en kötü” çocuklarından oluşan bir çete katılınca ve çevrelerindeki herkesi inananlar haline getirmeye başlayınca kıyamet kopar. Japon doğumlu erkek ritmik jimnastik sporuna ışık tutan Tumbling, gerçek dostluk, hayaller ve sıkı çalışmanın harikaları hakkında canlandırıcı ve ilham verici bir gençlik tutkusu dramasıdır. Aslında, tüm oyuncular gösterilerini yapabilmeleri için sıkı bir jimnastik eğitimi aldılar. Ama dramatik koşularının sonunda hepsi profesyoneller gibi yuvarlanacak mı?
 • IMDb 5.0
 • 2.674
 • 1
Basketball Fever 2018 (Çin)
İncele
Basketball Fever 2018 (Çin)
"Basketball Fever", arkadaşının son arzusunu taşıyan, basketbol sahasında çok çalışan ve sonunda dar kişisel kahramanlığını yenen bir basketbol gencinin kendini gerçekleştirme hikayesini anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 3.605
 • 0
12
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.