---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tıp Dizi - Asya Dizileri
Tıp Dizi
Kokdu: Season of Deity 2023 (Kore)
İncele
Kokdu: Season of Deity 2023 (Kore)
Kkok Du, bir zamanlar Kore'nin geçmişinde yaşayan bir erkek insandı. Tanrılar onu, insanları zayıflıkları ve kırılganlıkları nedeniyle acımasızca cezalandırmak için her 99 yılda bir ölümlüler diyarına gelmesi gereken ölümsüz bir ölüm meleği haline getirdi. İnsanları hor görmeye geldi ve şimdi zalim ve acımasız. Bu kez ölümlüler diyarına geldiğinde, Do Jin Woo adında gelecek vaat eden genç bir doktorun bedenine -sahip olur-.Ancak Do Jin Woo'nun tıbbi görevlerini yerine getirmesi gerektiğinde ruhları öbür dünyaya gönderme görevinin tehlikede olduğunu fark eder. Bu, Güney Kore'deki en düşük dereceli tıp fakültesinden mezun olan bir doktor olan Han Gye Jeol ile yollarının kesişmesine neden olur. Kkok Du, taviz vermeyen geçmişine rağmen, Han Gye Jeol'un gizemli güçleri olduğunu keşfeder ve görünüşe göre onu büyüsü altına almıştır. Kaderi, geçmiş bir yaşamda onunkiyle iç içe geçmiş olabilir mi? Neden onu bu kadar büyüleme yeteneğine sahip? Görevini tamamlayacak mı yoksa aşk yüzünden rayından çıkabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 3.240
 • 2
Poong, the Joseon Psychiatrist 2.Sezon 2023 (Kore)
İncele
Poong, the Joseon Psychiatrist 2.Sezon 2023 (Kore)
Bir zamanlar kraliyet doktoru olan Yoo Se Poong, kraliyet ailesini çevreleyen bir komploya karıştıktan sonra saraydan atıldı. Gidecek başka yeri olmayan Se Poong, sonunda kendini garip ama güzel Gyesu köyünde buldu. Orada Seo Eun Woo ve Gye Ji Han ile tanıştı ve hayatı sonsuza dek değişti.Yeni arkadaşlarının yardımıyla Se Poong hem bir doktor hem de bir insan olarak gelişmeye başladı. Hastalarının sadece vücudunu değil, kalbini ve zihnini de tedavi etmeyi öğrenen Se Poong, gerçek bir doktor olma misyonunu başarıyla yerine getirdi. Ya da öyle düşündü. Önündeki yeni hastalar ve yeni zorluklarla Se Poong, bir kez daha hem kendisini hem de etrafındakilerin hayatlarını iyileştirmek için bir maceraya atılmalıdır.Hastalarını hem zihinsel hem de fiziksel olarak tedavi etmek için alışılmışın dışında yöntemlerini kullanan Se Poong'un yeni maceraları, onu hem kalbi hem de zihni daha da derinden anlamaya götürecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 8.147
 • 3
The Neuron Doctors 2022 (Çin)
İncele
The Neuron Doctors 2022 (Çin)
Tanınmış bir hastane, birinci sınıf bir araştırma ve tedavi merkezinin kurulmasına yardımcı olmak için dünyanın her yerinden uzmanlar alıyor. Han Xi Lin, uzun yıllardır gemide olan bir Çin tıbbı çırağı ve İsveç'te eğitim görmekten yeni dönen Batılı bir tıp doktorunun oğlu Ding Yuan Zhi, en iyi adaylar olarak ortaya çıktı. En iyi genç asistan doktorlardan ikisi olan Pan Xiao Ai ve Li Qiao ile birlikte ikisi heyecan verici bir rekabet ve işbirliği başlattı.
 • IMDb 5.0
 • 7.548
 • 0
Mada Mada Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo 2020 (Japon)
İncele
Mada Mada Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo 2020 (Japon)
-Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo-'dan özel bir drama dizisi olan bu gösteri, hemşire Nanase ve iş arkadaşlarının işten sonra sık sık içki içmeye gittikleri barda geçiyor. Bar, falcılık yeteneğine sahip yakışıklı bir garsonla tanınır, aşk hayatıyla ilgili endişeleri veya sıkıntıları olanların ona sorması gerektiğini söylerler.
 • IMDb 5.0
 • 7.174
 • 0
Beloved Life 2022 (Çin)
İncele
Beloved Life 2022 (Çin)
Du Di ve Wu Cong Rui, Çin'in en iyi hastanelerinden birinin Kadın Hastalıkları ve Doğum Departmanında yerleşik doktorlardır. İki arkadaşın başlangıçta parlak kariyer beklentileri ve istikrarlı ilişkileri vardı. Ancak Du Di ve Wu Cong Rui kendilerini doğrudan rekabet içinde bulurlar. Başhekim Huang Yun Ling ve uzman doktor Lin Wei'nin önderliğinde, iki hanım çeşitli hastaları tedavi ederken her türlü hastalıkla karşılaşırlar. Ayrıca insanlık durumunun fantastik tuhaflıklarına da tanıklık ediyorlar. Hastaları arasında yabancılar, akrabalar ve arkadaşlar ile birlikte Du Di'nin sağlığı kötü olan ama başka bir çocuk sahibi olmak isteyen annesi var.İkisi işbirliği yapar ve rekabet eder. Liu Nian Bai, annesinin ölümüyle ilgili gerçeği araştırmak için Çin'e döndü. Du Di yavaş yavaş ona yakın büyür. Wu Cong Rui ve Li Jun Xiao da sevmeye cüret edememekten, yanlış anlamalar yüzünden sevememekten birbirlerine olan hisleriyle cesurca yüzleşmeye doğru birlikte evrimleşmişlerdir.
 • IMDb 5.0
 • 10.430
 • 0
If You Wish Upon Me 2022 (Kore)
İncele
If You Wish Upon Me 2022 (Kore)
Yoon Gyeo Ree, çocukluğundan beri sefaletten başka bir şey bilmeyen genç bir adamdır. Daha çocukken tacize uğradı ve büyüdüğü yetimhanede ateşli günler geçirdi. Daha sonra bir çocuk gözaltı merkezinde zaman geçirdi. Ve bir yetişkin olarak, işler daha iyi olmadı, bu da onun hapis cezasına çarptırılmasına yol açtı. Tek bildiği dayaklar ve sefalettir ve kendini ipin ucunda, sonunda boşlukla yüzleşirken bulur…Ancak bir mahkeme tarafından, ölümcül hastalar için bir yaşam sonu bakım tesisinde toplum hizmetine hizmet etmesi emredildiğinde, onun için işler değişmeye başlar. Burada, tesisteki gönüllü ekibine liderlik eden orta yaşlı bir adam olan Kang Tae Shik olarak yorulmak bilmeyenlerle tanışır. Kang Tae Shik, ölmekte olan hastaların son dileklerini gerçekleştirmeye adanmış Genie Ekibi adlı bir birim oluşturdu. İnsanlar ne isterlerse dilesinler, Team Genie bu değerli son dileklerin gerçekleşmesi için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Ayrıca hastalarından vazgeçmeyi reddeden ve onları her zaman fiziksel olarak aktif tutmaya çalışan genç bir hemşire olan Seo Yeon Joo ile tanışır. Bu tesiste çalışmak Yoon Gyeo Ree'nin hayatını değiştirmeye yardımcı olacak mı? Yoksa kaderini değiştirmek için çok mu geç?
 • IMDb 5.0
 • 7.939
 • 0
Poong, the Joseon Psychiatrist 2022 (Kore)
İncele
Poong, the Joseon Psychiatrist 2022 (Kore)
Yoo Se Poong'un bir doktor olarak efsanevi yetenekleri kraliyet sarayında iyi bilinir. Bununla birlikte, kraliyet ailesine karşı bir komploya karıştığı ortaya çıkınca kraliyet mahkemesinden ihraç edildi. Hareket eder ve garip ama güzel Gyesu Köyü'nde çalışmaya başlar.Orada, Sorak Köyü'nün altın kalpli huysuz yaşlı doktoru Kye Ji Han ile tanışır. Yoo Se Poong ile karşılaşması üzerine Kye Ji Han, genç doktoru kalpleri iyileştiren birine dönüştürmek için motive olur.Köyün bir başka sakini, asil bir aileden gelen, keskin gözlem becerileri ve derin empati sahibi Seo Eun Woo. Şimdi bir dul, kalbi kırık hikayeleri yansıtıyor. Ani evliliğinden dolayı haksızlığa uğradığını hissediyor ve vefat etmiş bir kocaya karşı erdemli kalan isteksiz bir eş olmak üzere.
 • IMDb 5.0
 • 7.597
 • 5
Dr.Tang 2022 (Çin)
İncele
Dr.Tang 2022 (Çin)
Dizi, yıllardır yurtdışında tıp uygulayan kadın kalp cerrahı Tang Jiayu'nun hikayesini anlatıyor. Başkan Yardımcısı Liu Feng tarafından Çin'e geri dönmeye davet edildi...
 • IMDb 5.0
 • 9.381
 • 0
Oh Eun Young’s Report: Marriage Hell 2022 (Kore)
İncele
Oh Eun Young’s Report: Marriage Hell 2022 (Kore)
Ulusal akıl hocası Dr. Oh Eun Young, birlikte olmanın cehenneme dönüştüğünü söyleyen ve tavsiye ve çözüm aramak için doğrudan stüdyoda göründüklerini söyleyen çiftlerin günlük hayatlarının güvencesizliğini gözlemleyen gerçeklik-empati konulu bir talk show'a liderlik ediyor.
 • IMDb 5.0
 • 5.121
 • 4
Doctor Lawyer 2022 (Kore)
İncele
Doctor Lawyer 2022 (Kore)
Han Yi Han seçkin bir cerrahtı. Güney Kore'deki en iyi tıp fakültesinden birincilikle mezun oldu ve iki bölümde uzmanlaştı: genel cerrahi ve kardiyotorasik cerrahi. Bir ameliyat hayatını değiştirdi. Han Yi Han o ameliyatın başarılı olduğuna inanıyor ama hasta öldü. Daha sonra tıbbi lisansı iptal edildi.Dört yıl sonra, Han Yi Han, tıbbi davalarda uzmanlaşmış bir avukat olarak çalışıyor. Ayrıca eski hastasının ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır. Han Yi Han, duruşmaları için kurbanları savunuyor ve tıbbi uygulama hatası ve ihmali yapanları cezalandırmaya çalışıyor. Han Yi Han'ın gerçekleştirdiği ameliyat nedeniyle bir aile üyesini ve bir sevgilisini kaybeden bir savcı ile çalışıyor.
 • IMDb 5.0
 • 5.855
 • 0
My Ride 2022 (Tayland)
İncele
My Ride 2022 (Tayland)
Bu, bir motosiklet taksi şoförü ve Bangkok hastanesinde tıbbi bir asistan olan Mork ve Tawan'ın hikayesidir. Farklı dünyalardan geliyor gibi görünseler de, bir gün tesadüfen Tawan, Mork'u onu kasabanın öbür ucuna götürmesi için tuttuğunda tanışırlar. Bu ilk yolculuk bir diğerine yol açar ve çok geçmeden Mork yakışıklı doktoru düşünmeden duramayacağını anlar. Bu arada, Tawan da Mork'a çekildiğini hissediyor ve beklenmedik bir dostluk doğuyor.Daha fazlasına yol açabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 5.507
 • 0
Medical Examiner Dr. Qin: The Mind Reader 2022 (Çin)
İncele
Medical Examiner Dr. Qin: The Mind Reader 2022 (Çin)
Tıbbi Müfettiş Dr. Qin: Akıl Okuyucu, adli tıp yüksek lisans öğrencisi Qin Ming'in hikayesini anlatıyor. Annesinin gizemli ölümünü araştırmak için annesinin memleketi Longfan City'ye geldi. Erken gelen Qin Ming, yanlışlıkla bir cinayet davasına karışmıştı.Davayı araştırma sürecinde, başkalarıyla iletişim kurmakta iyi olmayan Qin Ming, adli tıp doktorları ve An Ran, Lin Tao ve Huan Huan gibi polis memurları ile etkileşime girmek zorunda kaldı. Olağanüstü mesleki gücü sayesinde herkesin sevgisini ve saygısını kazanmış, herkesle derin bir ilişki kurmuş ve yavaş yavaş her şeyin arkasındaki gerçeğe yaklaşmıştır.
 • IMDb 5.0
 • 5.773
 • 2
Fragile 2016 (Japon)
İncele
Fragile 2016 (Japon)
Gösterişli yakışıklı Kishi Keiichitaro, Sobokai First General Hospital'ın tek patoloğu. Son derece eksantrik ve çok sivri dilli olarak tanımlanan, son derece seçkin bir doktordur. Kim olursa olsun, tıbbi adalet ve hastaların yaşamları uğruna karşı tarafla çatışırdı. Çevresindeki doktorlar tarafından baş belası olarak görülür ama asla onun yargılarına karşı çıkmazlar. Sözlerini kısaltmadığı için düşmandan başka bir şey yapmaz. Kishi ile aynı hastanede çalışan çaylak nörolog Miyazaki Chihiro, her gün kıdemli bir doktor Kosaka Hidetoshi tarafından ders veriyor. İş verimliliğine yaptığı vurgu konusunda çekinceleri var ama bunu inkar edemez.
 • IMDb 5.0
 • 3.152
 • 0
Ark Peace 2021 (Çin)
İncele
Ark Peace 2021 (Çin)
Acil bir görev nedeniyle, askeri doktor Zhang Du Hang aniden insani yardım çabalarına adanmış bir donanma tıbbi gemisine gönderilir. Orada, tıp konusundaki zıt ideolojileri nedeniyle kadın doktor Lu Yang ile çatışır.Bir doktor olarak Zhang Du Hang, Lu Yang'ı aşırı mantıklı ve sakin bulduğu için ondan etkilenmekten çok uzaktır. Lu Yang, aslında vahşi olduğunu düşündüğü yöntemleri için benzer bir küçümsemeyi paylaşıyor. Her ikisi de aynı departmana transfer edilirler ve onlara tehlikede olan bir ticaret gemisi, ulusötesi afet yardımı, virüs salgını ve terörle mücadele çabaları gibi acil durumlar karşısında birbirleriyle işbirliği yapmaktan başka seçenek bırakmazlar. Hikayeleri, çağdaş Çin donanmasına bir övgüdür.
 • IMDb 5.0
 • 5.662
 • 0
Radiation House 2 2021 (Japon)
İncele
Radiation House 2 2021 (Japon)
Dizinin 2.sezonu.
 • IMDb 5.0
 • 2.438
 • 1
Radiation House 1.Sezon 2019 (Japon)
İncele
Radiation House 1.Sezon 2019 (Japon)
Igarashi Iori şimdi Japonya'ya geri döndü. Amerika Birleşik Devletleri'ndeyken tanınan bir radyograftır. Şimdilik çalıştığı yeni hastanede radyolog olan Amakasu An ile tanışır. Birbirleriyle tanıştıkça yeni hikayeler ortaya çıkmaya başlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.875
 • 0
Children’s Hospital Pediatrician 2017 (Çin)
İncele
Children’s Hospital Pediatrician 2017 (Çin)
Evli ve aşk hayatlarını kimseye anlatamayan iki doktor Tang Yujia ve Shen He arasındaki aşk hakkında. Ancak öte yandan, Tang Yujia'nın babası onu Yu Xi ile kör bir randevuya çıkardı. Sonra Tang Yujia babasına kendisi ve Shen He arasındaki ilişkiyi söylemeye karar verir, ancak ona sadece çıktıklarını söyler. Babası Tang ve Shen'i ayrılmaya zorlar. Kaderleri birlikte olmak olan Shen ve Tang, aşklarının, hayatlarının ve ailelerinin baskısıyla başa çıkıyor. Sonunda birlikte mi olacaklar yoksa başarısız olup birbirlerinden mi ayrılacaklar?
 • IMDb 5.0
 • 5.124
 • 6
Dr. Park’s Clinic 2022 (Kore)
İncele
Dr. Park’s Clinic 2022 (Kore)
Dr. Park Won Jang yakın zamanda kendi dahiliye kliniğini açtı. Amacı, yetenekli bir doktor olarak tanınmak ve bu süreçte çok para kazanmaktır. Kendi kliniğini açarsa paranın yakında geleceğini düşündü. Park Won Jang için gerçeklik biraz farklı. Kliniğine çok az hasta geliyor ve iflas etmek üzere. Kliniği kurtarmak için mücadele ediyor. İşleri daha da kötüleştirerek, saç dökülmesinden de muzdariptir. Bu arada, Park Won Jang, Sa Mo Rim ile evlidir. Karısı, tıbbi TV programlarının tavsiyelerine kocasından daha fazla güveniyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.366
 • 0
Ebola Fighters 2021 (Çin)
İncele
Ebola Fighters 2021 (Çin)
Bir virolog olan Zheng Shu Peng'in ve 2014 yılında Ebola virüsüne karşı mücadelelerini içeren Çinli sağlık ekibinin hikayesini anlatıyor. Virüsle savaşmak için insani ruhlarını kullanıyorlar ve sonunda çok sayıda kişiyi kurtarmak için virüsün yayılmasını başarılı bir şekilde kontrol altına alıyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 3.534
 • 17
Ghost Doctor 2022 (Kore)
İncele
Ghost Doctor 2022 (Kore)
Cha Young Min ameliyatta üstün becerilere sahip dahi bir doktordur, ancak kibirli ve bencildir. Bir gün beklenmedik bir olaya karışır ve bu nedenle ruhu başka bir doktorun vücuduna, yani Seong Tak'a sahip olur. Bu iki doktor, zıt kişilikleri ve tıbbi yetenekleriyle tamamen zıttır.Young Min sadece kariyerini önemseyen ve hastasının kişisel hikayelerinden hiçbirini umursamayan kibirli ve soğukkanlı olsa da, Seong Tak, büyükbabası Myung-shin hastanesinin kurucusu olan en şanslı ve en zengin asistan doktordur. anne hastanenin başkanıdır. Asla iyi bir doktor olmak istemeyen, tamamen farklı geçmişlere sahip iki hayalet doktor tarafından işlenir.
 • IMDb 5.0
 • 4.384
 • 3
Kids’ Lives Matter 2021 (Hong Kong)
İncele
Kids’ Lives Matter 2021 (Hong Kong)
Yirmi yıl önce, iki pediatrik stajyer cerrahi bir operasyon nedeniyle araları bozuldu. Zaman geçtikçe, Kuang Cong Xin son derece prestijli Annie Hastanesinde çocuk cerrahı olurken, hayatı her şeyden önce korumaya inanan Xu Gan Feng ikinci sınıf bir hastanede çalışıyor. Karaciğer nakli nedeniyle tekrar buluşurlar.Cong Xin, Gan Feng'in Annie Hastanesinde kendisine katılmasını sağlamak için planlar yapar. Ayrıca eski meslektaşı olan kardiyotorasik cerrah Zhang Yi Xin'i bulur. Ameliyat bölümünün başındaki Mai Hai Qi, Hong Kong'un ilk pediatri merkezinin inşasının önünü açmak için mükemmel bir ekip oluşturmayı hedefliyor. Genç hastaların tekrar tekrar ölüm kalım durumlarıyla yüzleşmesine yardımcı olmak, Cong Xin ve Gan Feng'in aralarındaki kötü kanın üstesinden gelmelerini sağlar. Şu anda, uzman Wen Bo Xi ve stajyer Lian Zhuo Ying, yirmi yıl önce operasyon sırasında büyük bir tıbbi hata yapıldığını keşfetti. Herkes gerçeği ortaya çıkarmaya karar verir.
 • IMDb 5.0
 • 2.316
 • 7
12
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.