---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Yemek Dizi - Asya Dizileri
Yemek Dizi
Sukuritai Onna to Tabetai Onna 2022 (Japon)
İncele
Sukuritai Onna to Tabetai Onna 2022 (Japon)
Nomoto Yuki (Higa Manami) yemek yapmayı sever. Düzenli olarak daha fazla yemek yapmak istiyor ama yalnız yaşadığı için fazla yemek yemiyor. Bir gün iş yerindeki stres Yuki'nin bitirebileceğinden çok daha fazla yemek hazırlamasına neden olur. Aynı apartmanda yalnız yaşayan komşu Kasuga Totoko (Nishino Emi) gelir akla. İkisi arasındaki etkileşimler, Yuki'nin onu davet etmeye karar vermesinin ardından başlar. Zevkle yemek yiyen Kasuga ile vakit geçiren Yuki, ne hissettiğini anlamaya başlar...
 • IMDb 5.0
 • 8.494
 • 0
Healing Food, Healing Love 2022 (Çin)
İncele
Healing Food, Healing Love 2022 (Çin)
Esas olarak, kişilik ve meslek açısından çok farklı iki insan olan Shen Ying ve Zheng Dao arasındaki aşk hikayesini anlatıyor. Ancak her ikisinin de ortak ilgi alanları ve hedefleri olan iki ortak noktası vardır, yani kendi aşk hikayelerini hasat ettikleri için her türlü sağlıklı lezzeti dünyaya paylaşmak isterler.Shen Ying bir dergi yemek editörüdür. Bağımsız ve çalışkan bir insandır. O güzel ve başkalarına karşı nazik. Zheng Dao, derginin Gurme Baskısının özel direktörüdür. Soğuk ve kibirli bir kişiliğe sahiptir. İşleri yaparken çok ilkeli ve titizdir. Yemek için çok katı gereksinimleri var.
 • IMDb 5.0
 • 10.391
 • 5
Ikemen Domoyo Meshi o Kue 2022 (Japon)
İncele
Ikemen Domoyo Meshi o Kue 2022 (Japon)
Otome oyunlarını seven ve yakışıklı erkekleri seven bir edebiyat dergisinin 28 yaşındaki editörü Ikeda Yoshimi, ultra küçük öğünlerle yemek yemede iyi olmasa da bir gurme dergisinden sorumlu olacak. Ancak yakışıklı erkeklerle yemek yediğinde iştahının arttığını fark eder ve küçük öğünlerini iyileştirmek için -güzel pilavın- peşine düşer.
 • IMDb 5.0
 • 5.687
 • 0
Banshaku no Ryuugi 2022 (Japon)
İncele
A Nation of Broth 2022 (Kore)
İncele
A Nation of Broth 2022 (Kore)
Her Kore masasının kalbinde mütevazı bir kase iyi çorba bulunur. Kore çorbasının tarihini ve evrimini araştıran bir yolculuğa çıkın. Bu, Kore çorbası, tarihi ve Kore mutfağındaki yeri hakkında bir belgesel dizisidir.Ryu Soo-Young, Ham Yon-Ji ve Huh Young-Man'in ortak bir yönü varsa, o da iyi yemek sevgileridir. K Food Show: A Nation of Broth'da üçlü, çeşitli bölgelerden özel et suları, çorbalar ve daha fazlasını deneyerek Güney Kore'de bir "et suyu yolculuğuna" çıkıyor. Yolculukları boyunca, sadece lezzetli yemeklerin tadına varmakla kalmaz, aynı zamanda zengin kültürü ve aynısını yapmanın zorlu sürecini de öğrenirler.
 • IMDb 5.0
 • 5.445
 • 0
Shitsuren Meshi/Missing Love 2022 (Japon)
İncele
Shitsuren Meshi/Missing Love 2022 (Japon)
Aşka başlamanın çeşitli yolları vardır; aşkı bitirmenin de çeşitli yolları vardır. Ancak aşk nasıl biterse bitsin insan acıkacaktır. Kimimaru Miki, STO Kikaku'dan bir illüstratördür ve ücretsiz bir kağıt üzerinde -Shitsuren Meshi- adlı bir çizgi roman denemesi serileştirmesine sahiptir. Çizgi roman denemesi ağırlıklı olarak Miki'nin şehirde tanıştığı ve kırık kalplerini iyileştirmek için lezzetli yemekler yiyen farklı insanlardan bahsediyor.
 • IMDb 5.0
 • 7.469
 • 0
Share La! Instant Ramen Arrangement Department Has Begun 2022 (Japon)
İncele
Share La! Instant Ramen Arrangement Department Has Begun 2022 (Japon)
Ryota'nın web yazarı olarak çalışmaya başladığında tek sevinci okul yıllarından beri arkadaşları Arisa, Kyoichi, Sho, Meirin ve küçük kız kardeşi Aoi'nin de aralarında bulunduğu altı kişiyle devam eden bir yan aktivite olan -Instant Ramen Array Jinbu- oldu. Üyeler, bir hafta boyunca dönüşümlü olarak duygusal bir anlık ramen düzenleme tarifi tasarlar ve bunu paylaşmak için sosyal medyaya bir video yükler. Üyeler tarafından hazırlanan farklı tatlara sahip tarifler, her seferinde yeni keşifler ve sürprizler vererek, tanıdık bir tada bir yöntem ekleyerek hafif ve renkli bir yemek haline getiriyor. Peki, bugün sıra kimde?
 • IMDb 5.0
 • 4.433
 • 0
A Nation of Broth 2022 (Kore)
İncele
A Nation of Broth 2022 (Kore)
Mütevazı bir kase iyi çorba, her Kore masasının kalbinde yer alır. Kore çorbasının tarihini ve evrimini araştıran bir yolculuğa çıkın. Bu, Kore çorbası, tarihi ve Kore mutfağındaki yeri hakkında bir belgesel dizisidir.Ryu Soo-Young, Ham Yon-Ji ve Huh Young-Man'in ortak bir yönü varsa, o da iyi yemek sevgisidir. K Food Show: A Nation of Broth'da üçlü, çeşitli bölgelerden özel et suları, çorbalar ve daha fazlasını deneyerek Güney Kore'yi bir "et suyu yolculuğunda" dolaşıyor. Yolculukları boyunca, sadece lezzetli yemeklerin tadına varmakla kalmaz, aynı zamanda zengin kültürü ve aynısını yapmanın zorlu sürecini de öğrenirler.
 • IMDb 5.0
 • 5.134
 • 0
Baker Boys 2021 (Tayland)
İncele
Baker Boys 2021 (Tayland)
Punn, popüler bir fırının yakışıklı sahibi ve bir milyarderin oğludur. Başarısının nedenlerinden biri, 'Pasta Tanrısı' lakaplı Weir'dir. Becerileri sayesinde, Weir pek ilgilenmese bile her yerden kadınlar onun dükkânını ziyaret etmeye devam ediyor.Krathing, Weir altında çırak ve genel mağaza çalışanı olarak çalışıyor. Son olarak bir de Pooh var; o Punn'un kişisel koruması ve garson olarak çalışıyor, ama bu konuda pek iyi değil.Yine de herkesin sırları vardır. Muhabir Monet, onların gizemlerini daha derine inerken neyi ortaya çıkaracak? Bu çocuklar neden bu dükkandan kaybolup gidiyor? Kim yaptı?
 • IMDb 5.0
 • 7.832
 • 0
Saboriman Kantarou 2017 (Japon)
İncele
Saboriman Kantarou 2017 (Japon)
Ametani Kantarou, bir yayınevinde çalışan yakışıklı, gözlüklü bir bekardır. Meslektaşları onu herkesin güvenebileceği hızlı ve verimli bir çalışan olarak görüyor, ancak gerçekte her zaman bağımlı oynuyor ve tatlı yemeye gidiyor.
 • IMDb 5.0
 • 4.727
 • 0
Until We Meet Again 2019 (Tayland)
İncele
Until We Meet Again 2019 (Tayland)
Otuz yıl önce Korn ve Intouch, Bangkok'ta üniversite öğrencileriydi. Intouch, Bangkok'un en etkili insanlarından biri olan mafyanın oğlu olduğunu bilmesine rağmen Korn'un hayatına girdi. İlk başta Korn, Intouch'ı uzaklaştırmaya devam etti, ama sonunda, tam tersi olduğu hayat dolu çocuğa karşı koyamadı ve onu kalbine sokmaya karar verdi.Bununla birlikte, eşcinselliğin kabul edilemez olduğu ve ilişkilerine ve birbirlerine karşı olan ebeveynlere sahip olduğu bir zamanda, Korn ve In'in aşkı ölüme mahkûmdu. Kaosun ortasında Intouch gelecekleri için savaşmaya devam ederken, Korn sevgilisinin yaşadığı tüm acılarla başa çıkamadı ve vazgeçmeye karar verdi. O gün havada iki el silah sesi duyuldu.Hikayeleri trajediyle sona erdi, ancak aralarında bir şey zaten kendini bağladı, öldükten sonra bile onları birbirine bağladı.Yıllar sonra Tayland'a yeni dönen T-Üniversitesi birinci sınıf öğrencisi Pharm (19), hep birilerini bekliyormuş gibi hissederek büyümüştür. Her zaman ıslak bir yüzle, yüksek seslerden korkmasıyla ve şakağında bir doğum lekesiyle uyanmasına neden olan üzücü rüyalarla dolu olan çocuk, her zaman özlediği biri varmış gibi hissetmiştir. T-Üniversitesi'nde üçüncü yıl yüzme kulübünün başkanı olan Dean (21) de hayatını yüzünü hatırlamadığı birini arayarak geçirmiştir. Onları geçmiş yaşamlarında birbirine bağlayan kaderin kırmızı ipliği, iki çocuğu bir kez daha birbirine çeker, onları birbirlerine ve hatırlamaya değmeyebilecek ama unutulmaz bir aşka sahip bir geçmişe bağlar. Çünkü iki kalbi birbirine bağlayan kırmızı iplik her zaman birini diğerine götürecektir. Dolaşsa veya esnese bile, asla kırılmaz.
 • IMDb 5.0
 • 4.887
 • 0
What Zabb Man! 2022 (Tayland)
İncele
What Zabb Man! 2022 (Tayland)
Poon çalışkan bir adamdır. Ailesi vefat edince okulu bırakmış, kendisi ve küçük kardeşinin geçimini sağlamak için çalışmaya başlamıştır. Poon, kiralık evinin önünde bir somtum tezgahı açtı, ancak zar zor geçinebildi. Bu, müşterilerinden birinin onu arkadaşına ait bir otelde şef olarak işe almasına kadardı.Otel sahibi Tian, genç ve asabi bir iş adamıdır. Aslında daha önce tanışmışlardı ve birbirleri hakkında kötü bir izlenimleri vardı. Poon, Tian'ın otel sahibi olduğunu öğrendiğinde, hemen orada çalışmayı reddetti. Ancak, Tian ona işi yapması için meydan okudu ve küçük görülmek istemeyen Poon, pozisyonu kabul etmeye karar verdi.Tian, Poon'un yemeğini tattıktan sonra aşık oldu ama bunu Poon'a itiraf ederek itibarını kaybetmek istemedi, bu yüzden Poon'a yemeğin korkunç olduğunu söyledi. İkisi birbirlerini gördüklerinde hep kavga ederlerdi. Ancak bir süre sonra, günlük tartışmaları özel bir şeye dönüştü.
 • IMDb 5.0
 • 5.252
 • 0
Ocean Like Me 2022 (Kore)
İncele
Ocean Like Me 2022 (Kore)
Arka planda kumsalı olan bir iş kurma hayaliyle dükkân işleten genç bir girişimci ile dolaştıktan sonra memleketine dönen ve yeni bir hayali olan başarısız bir müzisyen arasındaki şifalı yemek romantizmi.
 • IMDb 5.0
 • 3.300
 • 2
Dine With Love 2022 (Çin)
İncele
Dine With Love 2022 (Çin)
Dizi yemek yapmayı bilmeyen ve hatta mutfağı bile olmayan Yu Hao'nun hikayesini anlatıyor. Yarattığı yemek platformu için bir yemek realite şovuna sponsor oldu ve kendi başına ortaya çıktı. Ancak öncelik verimliliktir, bunun için yemek pişirmeyi öğrenmekle zaman kaybetmek istemez, bu yüzden bir stand-in ile çekim yaparak gösteri ekibini rahatsız eder.Su Ke Lan tehlikedeyken halkla ilişkiler müdürü olarak atandı, krizle başa çıkmak için halkla ilişkiler işini devraldı ve Yu Hao'nun mutfak öğretmeni oldu. Onu mutfağa götürdü ve yavaşça kalbine girmeye başladı.
 • IMDb 5.0
 • 9.832
 • 19
Royal Feast 2022 (Çin)
İncele
Royal Feast 2022 (Çin)
Yongle İmparatoru döneminde Ming hanedanlığı döneminde geçen film, yemek bürosunun hizmetçisi olmak için saraya giren Yao Zijin adlı genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Derin sarayda kararlı kalır ve zanaatını mükemmelleştirirken yavaş yavaş yükselir; dostluk ve romantizm aynı anda. Zhu Zhanji ile olan romantik ilişkisi sayesinde, drama aynı zamanda zengin aile sevgisi, dostluk, sevgi ve insanlıkla dolu bir gurme Yasak Şehir'i canlandırarak Ming Hanedanlığı'nın üç seçkin imparatorunun tarihi başarılarını ve aile hayatını da gözler önüne seriyor.
 • IMDb 5.0
 • 7.915
 • 15
Soot Lay Sanaeha 2021 (Tayland)
İncele
Soot Lay Sanaeha 2021 (Tayland)
Porphai, fesleğenle tavada kızartılmış tavuk yapmakta yetenekli, taşradan genç bir kızdır, ancak aniden Anawat'ın evi için hayali bir ev hanımına dönüşür. Yakışıklı genç adam Anawat, Porphai'nin kökenini merak ediyor çünkü başlangıçta onunla tanışmak kaderinde değildi. İhtiyaç, her ikisinin de birbirine daha yakın olmasına yol açar, tarifler ve püf noktaları ile kaos yaratır. Zamanla ikisi de farkında olmadan birbirlerine aşık olurlar...
 • IMDb 5.0
 • 7.897
 • 9
Mokkoji Kitchen 2021 (Kore)
İncele
Mokkoji Kitchen 2021 (Kore)
Tek kişilik bir füzyon Kore restoranı işleten şef Moo Young ve tüm lezzetli restoranları bilen üniversite öğrencisi Ro In etrafında dönen tatlı ve tuzlu bir aşk tarifi draması. İkisi kaderle birbirlerinin hayatlarına karışır ve sonunda kalplerini doldurmak için yiyecekleri paylaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 3.827
 • 0
A Girl and Three Sweethearts 2021 (Japon)
İncele
A Girl and Three Sweethearts 2021 (Japon)
Sakurai Misaki bir gün yurtdışında ünlü bir Pastanede çalışmayı hayal eden bir pasta şefidir; öpüşmeyi unutacak kadar işe öncelik vermiş. Bir pastanedeki işini kaybedip yenisini bulmakta zorlanan Misaki, okul günlerinin ilk ve karşılıksız aşkı Shibasaki Chiaki ile bir anda tanışır.Durumunu öğrenen Chiaki, yaz aylarında ailesinin Shonan'da işlettiği sahil restoranında çalışmayı teklif eder ve onu iki küçük erkek kardeşiyle birlikte oradaki aile evinde kalmaya davet eder. İkinci kardeş Kanata yetenekli bir şef, üçüncü kardeş Toma ise aşçılık okulunda öğrencidir. Misaki, bir yazı üç yakışıklı kardeşle çalışarak geçirme fırsatını kaçırır.
 • IMDb 5.0
 • 4.545
 • 1
My Sweet Dear 2021 (Kore)
İncele
My Sweet Dear 2021 (Kore)
Yoon Do Gun, son derece yetenekli bir şef ve eleştirmenlerce beğenilen bir restoran olan Laura Dining'in arkasındaki yaratıcı mutfak dehasıdır. Ancak Yoon Do Gun'un sıkı çalışması Laura Dining'i Güney Kore restoran sahnesinin zirvesine çıkarmış olsa da, aynı adı taşıyan restoran sahibi ve Yoon Do Gun çok farklı yönlere çekilmeye başlıyor. Yoon Do Gun, menünün her zaman kalabalığı memnun eden yemeklerle dolu olmasını sağlamak isterken, yaratıcı ve daha yeni hazırlıklarla yemek yiyenlere meydan okumak istiyor.Ev sahibi, aynı mutfakta çalışmak üzere Choi Jung Woo'yu işe aldığında, düşüş yoğunlaşır. İkincisi, kendi başına yetenekli bir şef, ancak gerçek becerileri, kendi tariflerini geliştirmek yerine, diğer insanların hit tariflerini kopyalamaktır. İki şef yanlış yola saparak birbirlerine düşmanca bir tavır takınsalar da, birbirlerini tanıdıktan sonra, beklenmedik bir aşk hikayesinin başlangıçları oluşmaya başlar. Mutfakta sıcaklık yoğunlaşırken rekabet romantizme dönüşebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.919
 • 0
Paik’s Spirit 2021 (Kore)
İncele
Paik’s Spirit 2021 (Kore)
Mutfak Araştırmacısı Baek Jong Won tarafından Kore alkol ve yemek kültürünü tanıtan bir gerçeklik dizisi. Mutfak yıldızı Baek Jong Won ve ünlü konuklar sarhoş edici yemekler üzerine hayat, yiyecek ve içki hakkında konuşurken içecekler sohbetin akmasını sağlıyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.130
 • 2
12
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.